Geofyzikální ústav AV ČR hledá k posílení IT týmu zaměstnance na pozici

IT SPECIALISTA

Pozice je vhodná pro zkušenější odborníky z oblasti administrace databázových řešení a správy sítí.

CO VÁS ČEKÁ:

Různorodá a zajímavá práce v prostředí vědeckovýzkumné instituce Akademie věd České republiky. Geofyzikální ústav se zabývá výzkumem stavby zemské kůry, pláště a jádra, studiem fyzikálních vlastností Země a jejího okolí a procesy, které v zemském tělese probíhají. Některé výsledky výzkumu slouží ke snižování přírodních rizik a škodlivých dopadů lidské činnosti. Ústav provozuje několik observatoří, rozmístěných po celém území republiky.

Pracovní náplň:

  • Administrace databázových řešení
  • Správa serverů Windows a Linux (Unix)
  • Konfigurace počítačové sítě
  • Zabezpečení vnitřních systémů
  • Správa a vývoj webových stránek
  • Spolupráce při implementaci nových funkcionalit a služeb

Požadované znalosti a dovednosti:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Základní znalost AJ
  • Znalost jazyka SQL, znalost principů relačních databází
  • Znalost virtualizační platformy VMware
  • Znalost síťové problematiky (TCP/IP, DHCP, DNS, IMAP, SMTP, routing)
  • Základní znalost html
  • Základní znalost Java a php
  • Zkušenost s webovým serverem Apache
  • Komunikační a organizační dovednosti, schopnost pracovat v týmu
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalita
  • Chuť učit se nové věci, schopnost hledat logická a efektivní řešení
  • Flexibilita

Co vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní pracovní zázemí a zajímavou práci v příjemném prostředí menšího kolektivu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení s přihlédnutím ke zkušenostem a výkonnosti
  • Podporu při dalším vzdělávání a příležitost pro osobní i profesní růst
  • 25 dní dovolené
  • Kvalitní závodní stravování
  • Stravenky
  • Možnost využití rekreačního zařízení
  • Práce na HPP, flexibilní pracovní doba
  • Pracoviště se nachází v příjemném areálu (v blízkosti stanice metra C, v blízkosti Krčského lesa) s možností bezproblémového parkování (kol i automobilů)
  • Prostory výpočetního centra jsou moderně zařízené
  • Nástup dle dohody, možno i ihned

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Společnost
Geofyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
Adresa
Boční II 1401/1a, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Geofyzikální ústav AV ČR, v.v.i.
Boční II 1401/1a, 14100 Praha – Záběhlice, Česká republika
267 103 353
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.