Jsme brněnská IT firma. Vývoj, marketing, obchod i zákaznická podpora – všichni sedíme na Nových sadech. Máme jednoho šéfa, který nezapomněl programovat. Manažery, kteří se na svá místa poctivě propracovali. Psi, rybičky… máme dokonce vlastní výčep. A taky kanceláře, na které by mohli žárlit i zaměstnanci Google. Opravdu.

Vzdělávame se, pořád něco objevujeme a baví nás pracovat na užitečných projektech. Pořád něco podnikáme a plánujeme. Ať už je to třeba sázení stromů pro dobrou věc nebo přednášky pro veřejnost.

Ale dost řečí, udělejte si o nás obrázek sami.

QA Tester do interního týmu

Co vás čeká

Budete členem agilního vývojového týmu, který má na starosti interní aplikační development. Zajišťujeme integrace do CRM, do CMS a integrace s dalšími systémy. Jako QA specialista budete především testovat, ale také se starat o administraci části systému.

60 % vaší práce bude tvořit testování. To znamená přípravu test suites, testování interních systémů a integrací mezi CRM a ostatními systémy. Můžete spolupracovat na automatických testech a částečně je i psát – není ale nutné, abyste s tím měli zkušenosti.

Dalších 40 % se skládá z nastavování přístupů, troubleshootingu či drobných úprav systémů. Oproti klasické pozici testera se tak dostanete i k administraci systému a operativě a vaše práce bude o dost barvitější.

Na pozici QA Testera určitě oceníte i možnost dál se rozvíjet a profilovat. Pokud by vás to časem táhlo trochu jiným směrem, můžete přejít třeba do týmu developerů, se kterými úzce spolupracujeme. Záleží na tom, v jaké oblasti se budete vzdělávat.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Pro práci QA Testera jsou zásadní předchozí zkušenosti s testováním a také pečlivost a systematičnost. Pokud máte nepřekonatelnou potřebu vše si plánovat a dotáhnout každý úkol do konce, jste náš člověk!

Používáme moderní technologie jako je Azure, GIT, Sharepoint nebo Dynamics 365. Doučíme vás, co budete potřebovat.

A co angličtina? Nemusíte být zrovna rodilý mluvčí, měli byste ale ovládat psanou angličtinu. Využijete ji hlavně při troubleshootingu. Případné mezery ve znalostech doplníte na našich kurzech angličtiny.

Budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek. Případně se můžeme domluvit i na částečném.

Společnost
Kentico software s.r.o.
Adresa
Nové sady 996/25, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost delšího neplaceného volna, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: vozíčkáři.

Kentico software s.r.o., Matěj Bystřický