Asental Group je realitní skupina, která se zabývá rozvojem vlastního portfolia nemovitostí, přípravou a realizací developerských projektů.

Specialista bude výhradním a klíčovým manažerem pro oblast marketingu a PR skupiny Asental Group.

Specialista marketingu a PR

Náplň práce:

  • marketingová a PR prezentace skupiny Asental Group
  • řízení Corporate Identity společnosti
  • příprava marketingových a komunikačních materiálů pro nemovitostní projekty
  • správa obsahu webu, Linkedin, internetových domén a Realman
  • realizace projektů v oblasti CSR a firemní kultury
  • pořádání akcí pro zaměstnance
  • úzká spolupráce s obchodním a projektovým týmem
  • řízení vztahů s marketingovými agenturami a dodavateli
  • odpovědnost za tvorbu a řízení marketingového rozpočtu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání - ekonomické zaměření nebo mediální studia
  • praxe v marketingu nebo komunikaci min. 3 roky, výhodou jsou zkušenosti z realitního trhu
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • uživatelská znalost MS Office, grafických programů
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Očekáváme:

  • skvělé komunikační dovednosti
  • kreativní myšlení
  • proaktivní přístup a samostatnost v plánování a výkonu práce
  • orientace na výsledky
  • spolehlivost a pečlivost při výkonu práce
  • chuť dělat stále něco nového a rozvíjet se

Nabízíme:

  • zajímavou, samostatnou, různorodou a práci ve stabilní společnosti v centru Ostravy
  • odpovědnost za vlastní projekty
  • fixní mzdu
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • flexibilní pracovní dobu

Společnost
Asental Group
Adresa
Gregorova 2582/3, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel