Společnost Pytloun Hotels Group hledá pro své konferenční kapacity vhodného kandidáta na pozici Event Coordinator. Nová kolegyně/kolega bude součástí obchodního teamu, který je odpovědný za důsledné propojování požadavků klientů se službami hotelu.

Náplň práce:

  • kompletní příprava nabídek, plánování konferencí a ubytování pro skupinové rezervace
  • koordinace veškerých potřebných informací a úkonů potřebných k perfektnímu zajištění akce
  • úzká spolupráce s firmami před/po skončení spolupráce
  • komunikace s klientem a řešení jeho požadavků
  • sledování zpětné reakce klienta, zhodnocení kvality a průběhu akce
  • spolupráce s oddělením provozu, rezervací a marketingu

Požadujeme:

  • pozitivní přístup a vynikající komunikaci s orientací na klienta
  • obchodního ducha a s tím spojenou orientaci na výsledek
  • smysl pro detail
  • vítané jsou zkušenosti z hotelového prostředí-event, sales, recepce, rezervace, F&B
  • velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem, německý jazyk výhodou
  • dynamické a kreativní myšlení, flexibilitu
  • samostatnost, zodpovědnost a profesionalitu
  • uživatelská znalost MS Office nutností

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • komplexní zaučení
  • příjemné prostředí luxusního hotelu v centru Liberce
  • přátelský kolektiv
  • rozvoj pracovních dovedností
  • možnost kariérního růstu
  • řadu firemních benefitů:

sleva na stravné ve všech restauracích sítě Pytloun Hotels

výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky

ubytování pro dvě osoby na jednu noc ve vybraném hotelu sítě Pytloun

multisport karta s příspěvkem od zaměstnavatele

privátní wellness za zvýhodněnou cenu

a využívání dalších služeb našich obchodních partnerů

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte zaslat svůj životopis nebo přímo kontaktovat naše HR oddělení.

Společnost
PHG s.r.o.
Adresa
1. máje 757/29, Liberec – Liberec III-Jeřáb
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Marketing, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel