Společnost ACREA CR, partner společnosti IBM a poskytovatel analytických a statistických služeb, softwarových řešení a kurzů v České a Slovenské republice, rozšiřuje svůj tým o nové kolegy.

Marketing Manager

Softwarová a analytická společnost s 20ti-letou tradicí na českém a slovenském trhu hledá kolegy do marketingového oddělení na pozici Marketing Manager

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za celofiremní marketing v České a Slovenské republice a tvorba koncepce marketingu
  • Zodpovědnost za marketingovou komunikaci se zákazníky prostřednictvím různých komunikačních kanálů
  • Koordinace aktivit na sociálních sítích
  • Správa a tvorba webových stránek
  • Příprava marketingových materiálů a podpůrných obchodních materiálů
  • Tvorba grafických návrhů a jejich zpracování
  • Koordinace PR aktivit
  • Komunikace s marketingovou agenturou
  • Analýza marketingu
  • Event marketing

Požadujeme

  • Znalost anglického jazyka
  • Znalost grafických nástrojů - minimálně Adobe InDesign
  • Znalost jiných marketingových nástrojů výhodou
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Kreativní analytické myšlení
  • Schopnost rychlého řešení problémů
  • Aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • Práci ve stabilní analytické společnosti
  • Různorodé a samostatné projekty
  • Další profesní vzdělávání a účast na konferencích
  • Prostor pro osobní realizaci
  • Systém zaměstnaneckých benefitů
  • Samostatná kancelář v centru Prahy

Datum nástupu: 1.9.2019

Společnost
ACREA CR, spol. s r.o.
Adresa
Krakovská 1392/7, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Marketingová komunikace, Marketingový analytik, Direct Marketing, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.