Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Vedoucí pobočky - prodejna s autodíly, až 50.000 Kč/m #Zx6fj

Pracovní náplň:

Pro naši pobočku hledáme člověka, který se nebojí výzev a je týmový hráč. Potřebujeme manažera, který má zkušenosti s vedením týmu, orientuje se v oblasti autodílů a má obchodního ducha. Pobočka (prodejna + sklad) je již zaběhnutá, ale je pouze na Vás jak se ji rozhodnete vést a nadále rozvíjet. Pokud Vás nabídka zaujala zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:
- komplexní zastřešení a každodenní řízení chodu pobočky a prodejního centra
- vedení týmu pobočky + související administrativa
- udržování a rozvoj pozitivních a trvalých vztahů se všemi skupinami stávajících zákazníků
- zastupování a reprezentování společnosti v regionu pobočky
- monitoring vývoje trhu, sledování konkurence, návrhy pro další obchodní rozvoj a efektivní řízení pobočky

Nabízíme:

- příležitost pro profesní seberealizaci v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím
- přátelské a týmové pracovní prostředí
- nadstandardní finanční ohodnocení: fix + bonusy v návaznosti na výsledky pobočky
- mobilní telefon, notebook, tablet
- služební vozidlo (i k soukromým účelům)
- dlouhodobou perspektivu pro motivované, schopné a podnikavé osobnosti - možnost budoucího převzetí pobočky po její privatizaci
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup možný ihned nebo dohodou

Požadujeme:

- praxi v obdobné pozici nebo v obchodní pozici v oboru autodílů
- výbornou orientaci v sortimentu autodílů a autopříslušenství
- skvělé manažerské, obchodně-prodejní, komunikační a organizační dovednosti
- vysoké pracovní nasazení, motivovanost a aktivní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost
- uživatelskou dovednost práce s PC
- řidičský průkaz sk. B

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Karlovy Vary
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Auto - moto, Vedoucí/manažer prodejny, Obchodní zástupce, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Konzultantka pobočky Plzeň
731 171 476
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.