Fakulta elektrotechnická se dlouhodobě řadí mezi prvních pět výzkumných institucí v České republice. Fakulta má navázanou rozsáhlou vědeckou spolupráci se špičkovými světovými univerzitami i výzkumnými ústavy. Svoji pozici vedoucího vědeckého a pedagogického pracoviště v České republice si stále upevňuje a vylepšuje.

Hlavní účetní

Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze přijme zaměstnance na pozici hlavní účetní.

Náplň práce:

● Vedení a zpracování účetnictví v plném rozsahu

● Zpracování účetních závěrek

● Vedení a zpracování daňové evidence (kromě DPPO, DPFO)

● Komunikace s bankami a provádění platebních operací

● Spolupráce s daňovým poradcem a auditory

● Vedení malého týmu

Požadujeme:

● Vzdělání min. ÚSO ekonomického směru

● Praxi v oboru

● Znalost práce v účetním systému iFIS výhodou

● Znalost práce na PC (MS OFFICE - Word, Excel, Outlook)

● Zodpovědnost, důslednost, schopnost určování priorit

● Schopnost samostatné a týmové práce

● Znalost AJ výhodou

Nabízíme:

● Ohodnocení dle Vnitřního mzdového předpisu ČVUT podle praxe a stávajících kompetencí - po zapracování výše mzdy až 60.000,-Kč

● 6 týdnů dovolené

● Příspěvek na stravování

● Zázemí vysoké školy, příjemné prostředí

● Nástup 1.9.2019 nebo dle dohody.

Pokud Vás předmětná nabídka zaujala, zašlete nám svoji přihlášku spolu se strukturovaným životopisem s přehledem dosavadní praxe prostřednictvím odpovědního formuláře.

Společnost
ČVUT - Fakulta elektrotechnická
Adresa
Technická 1902/2, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní školka, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel