Moderní společnost s vlastním vývojem, poskytující inteligentní řešení platebních terminálů a pokladních systémů nejen v oblasti retailu.

Programátor

Do naší firmy s dlouholetou tradicí a pevnou základnou hledáme nového perspektivního člena týmu na pozici junior/senior programátora se zájmem o vývoj aplikací na platformě Android se zaměřením na „retail“.

Náplň práce:

  • Po nástupu do práce na dílčích částech mobilní aplikace v jazyce Java dle zadání – základní analýza, návrh a vývoj datových tříd a menších funkcionalit
  • Vývoj, integrace, optimalizace a refactoring samostatných funkčních celků

Zaměstnanecké výhody, benefity:

  • nadstandardní finanční ohodnocení s možností růstu
  • práce s moderními technologiemi
  • rychlý profesní růst díky atraktivnímu vývojovému zaměření
  • práce v mladém kolektivu
  • flexibilní pracovní doba s možností „home-office“
  • sociální benefity
  • bonus/prémie 1x až 2x ročně
  • firemní akce, teambuilding v přírodě v mezinárodním kolektivu

Požadujeme:

  • analytické myšlení
  • chuť pracovat a učit se
  • schopnost komunikace v týmovém prostředí
  • znalost některého z objektově orientovaných programovacích jazyků C#, C++, Java, (Kotlin)
  • minimálně základní znalosti v oboru relačních databází (SQL)
  • zodpovědnost

Pro uchazeče o pozici výhodou:

  • zkušenosti z vývoje i pro jiné vývojové platformy
  • práce s nástroji pro správu verzí (GIT, SVN, TFS, …)
  • znalost síťové komunikace a zabezpečených přenosových technologií
  • XML, XSD, JSON, HTML, JavaScript, CSS

Pozice je vhodná pro studenta/absolventa VŠ informačního oboru.

Machr v oboru? Přijď nám ukázat, co umíš a tvůj profesní i finanční růst může být přímo raketový!

Společnost
A3 Soft s.r.o.
Adresa
Zlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

A3 Soft s.r.o., Viktor Kutka
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.