Co vás čeká a za co budete zodpovědní:

  • péče o zahraniční studenty samoplátce - předpříjezdová a popříjezdová péče, řešení problémů, spolupráce s OAMP a cizineckou policií, spolupráce s Kolejemi a menzami a studijními odděleními TUL,
  • vytváření virtuální identity TUL v angličtině - správa a rozvoj účtu TUL na Facebooku, Instagramu a dalších relevantních sociálních médiích,
  • vytváření původního obsahu pro sociální média TUL, využití sociálních médií pro propagaci studijních oborů a výsledků vědy TUL,
  • propagace TUL v ČR a v zahraničí - příprava propagačních materiálů, účast na zahraničních studentských veletrzích, komunikace se zástupci ČR v zahraničí a se zahraničními zástupci v ČR,
  • provádění překladů z a do angličtiny, zajištění korektur, zajištění včasného dodání překladů,
    administrativní podpora zahraničního oddělení,
  • součinnost při věcných a finančních kontrolách projektů,
  • další činnosti v rámci sjednaného druhu práce dle pokynu nadřízeného.

Jaké vzdělání, znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ/VŠ nejlépe se zaměřením na zahraniční spolupráci,
  • anglický jazyk na úrovni C1 a schopnost pracovat s anglickým textem,
  • znalost dalších cizích jazyků výhodou,
  • zkušenost s péčí o zahraničními partnery/studenty/hosty,
  • výhodou orientace ve vízové problematice nebo zkušenosti se spoluprací s OAMP a cizineckou policií,
  • základní orientace v legislativě ČR,
  • znalost práce s PC na uživatelské úrovni, znalost práce se sociálními médii.
  • výhodou zkušenost se správou sociálních médií a vytváření propagačních textů a materiálů v anglickém jazyce,
  • příjemné vystupování, komunikační schopnosti, kreativita,
  • samostatnost, schopnost analytického myšlení, přesnost, pečlivost,

Co vám můžeme nabídnout:

Technická univerzita v Liberci je stabilním a významným zaměstnavatelem v Libereckém regionu, věnuje se vedle vzdělávání především věděcko-výzkumným činnostem, a to i v mezinárodním kontextu. V rámci Technické univerzity v Liberci je podporována možnost horizontálního kariérního postupu, zaměstnanci mají možnost získat zajímavou a různorodou práci.

Poskytujeme široké spektrum benefitů, např.:

  • 6 týdnů dovolené
  • univerzitní mateřská školka
  • dětský koutek pro děti batolecího věku
  • jazykové kurzy, školení měkkých a manažerských dovedností, příp. zájmová školení v areálu univerzity,
  • zdarma sportovní aktivity v objektech Technické univerzity v Liberci (např. tenis, sauna, posilovna, cvičení s instruktorem, hřiště na plážový volejbal, hřiště na fotbal s umělou trávou, tělocvična)
  • zdarma plavání v libereckém bazénu
  • zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance
  • závodní stravování
  • možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

Mzdové ohodnocení je stanoveno v návaznosti na praxi a zkušenosti uchazeče. K tarifní mzdě jsou poskytovány příplatky (osobní, příp. projektové) a rámci kalendářního roku také výkonnostní nebo pololetní odměny.

Datum nástupu: 1.9.2019, nebo dle dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám do 9. 8. 2019 motivační dopis a strukturovaný životopis s kopií dokladu o vzdělání.

Výběrové řízení proběhne v prvním kole posouzením doručených listinných dokumentů, v druhém kole osobním pohovorem s vybranými uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči informováni.

Další informace k uvedenému místu jsou na webových stránkách Technické univerzity v Liberci:

Společnost
Technická univerzita v Liberci
Adresa
Studentská 1402/2, Liberec – Liberec I-Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 23 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Children-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Administrativní pracovník, Asistent v médiích, reklamě, PR, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel