OSA – Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z.s.

se sídlem v Praze

Společnost OSA už téměř 100 let působí v hudební oblasti. Vytváří most mezi autory hudby a textu a těmi, kdo je užívají. Chrání práva hudebních skladatelů a textařů, podílí se na rozvoji hudební kultury a podporuje tvorbu nových hudebních skladeb.

hledá do svého týmu

Oracle Developer

Vaším úkolem bude:

▪ implementace uživatelských požadavků v rámci interního IS
▪ optimalizace výkonu databáze

Požadujeme:

▪ výborná znalost Oracle SQL a PL/SQL – orientace na verze 11g a vyšší
▪ znalost Oracle ADF výhodou
▪ znalost Oracle Forms & Reports 11g a vyšší výhodou
▪ znalost konceptu a architektury relačních databází
▪ analytické myšlení
▪ samostatnost
▪ pečlivost
▪ schopnost efektivní týmové spolupráce
▪ pasivní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

▪ možnost seberealizace
▪ přátelský kolektiv – pořádáme pro vás přátelská neformální setkání a organizujeme teambuildingy
▪ nové příležitosti – vytváříme prostředí, ve kterém je možné profesně růst, podporujeme vaši snahu a nabízíme možnost se dále vzdělávat
▪ pružnou pracovní dobu
▪ širokou škálu zaměstnaneckých benefitů – 5 týdnů dovolené, 8 dnů sick days, stravenky, multisport karta, příplatek na penzijní a životní připojištění a další.
▪ pracovní smlouvu na dobu určitou, dále dle dohody
▪ zaměstnání ve stabilní společnosti

Nástup možný ihned

OSA - OCHRANNÝ SVAZ AUTORSKÝ PRO PRÁVA K DÍLŮM HUDEBNÍM, o.s.
Adresa
Čs. armády 786/20, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

OSA - OCHRANNÝ SVAZ AUTORSKÝ PRO PRÁVA K DÍLŮM HUDEBNÍM, z.s., Lenka Mališová
ČS. ARMÁDY 20, 16056 Praha 6, Česká republika
220 315 309
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.