GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Oracle DBA

Náplň práce:

- Navrhujete databázová řešení a podílíte se na jejich implementaci

- Zajišťujete provoz a údržbu ve spolupráci s globálním servisním centrem a řešíte provozní problémy (podpora třetí úrovně)

- Přispíváte k automatizaci ve všech oblastech (údržba, nasazování kódu, monitorování, zálohování, …)

- Definujete databázové standardy a zajištujete shodu s nimi, udržujete prostředí na aktuálních verzích

- Poskytujete podporu vývojářům a ostatním technickým týmům v oblasti programování za účelem zajištění budoucího bezproblémového provozu, bezpečnosti a optimalizace výkonu databáze

Kvalifikační požadavky:

- Znalost konceptů a administrace databází (Oracle a MS SQL)

- Programování a optimalizace SQL a transakčního kódu (PL/SQL a T-SQL)

- Zkušenosti s laděním výkonu, zabezpečením databází a šifrováním dat

- Zkušenost s řešeními pro vysokou dostupnost a DR

- Základní schopnost práce v Unixovém prostředí a znalost Shell skriptování

- Obecná znalost IT systémů, infrastruktury, programování a DevOps prostředí

- Výhodou je zkušenost s aplikačními servery (Oracle iAS, OHS, Weblogic), Oracle Financials, DB2, webservices (REST/SOAP/JSON)

- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízime:

- Budete mít prostor předávat svoje zkušenosti ale zároveň se rozvíjet a posouvat dál

- Vaše práce bude mít smysl a potenciál

- Home office je samozřejmostí

- Slevu na firemní výrobky/služby

- Příspěvek k penzijnímu/životnímu pojištění

- Stravenky

- Firemní občerstvení

- Cafeteria systém

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura