Hledáme šikovného a aktivního člověka na plný úvazek na pozici sociální pracovník do pobytové služby chráněného bydlení pro klienty s duševním onemocněním. Nabízíme Vám práci s dlouhodobou perspektivou v příjemném prostředí a výborném kolektivu.

Dokážete si dobře zorganizovat svou práci a zajišťovat aktivity druhým? Není pro Vás problém vyžadovat dodržování pravidel od příjemců služeb? Jste důslední, empatičtí a trpěliví? Umíte předcházet konfliktům a řešit vzniklé situace? Dokážete rozlišovat věci podstatné od méně důležitých? Pokud na všechny otázky odpovídáte ANO, čtěte dále pro více informací.

POPIS PRÁCE:

Přímá práce se zájemci a klienty služby, sociální šetření, poradenství, individuální plánování ve spolupráci s klíčovými pracovníky, průběžné hodnocení služby, vedení databáze zájemců a dokumentace sociální služby.

POŽADOVANÉ VZDĚLÁNÍ:

VŠ v bakalářském nebo magisterském studijním programu nebo VOŠ získané absolvováním vzdělávacího programu v oborech dle zákona 108/2006 Sb.

OBECNÉ PŘEDPOKLADY:

· Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost při plnění zadaných úkolů, organizační a komunikační dovednosti, osobní zralost a pozitivní přístup.

· uživatelská znalost MS Office, Internet, ŘP sk. B výhodou.

POŽADAVKY PRO PŘIHLÁŠENÍ DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ:

· Motivační dopis – napište nám, jaké máte předpoklady pro danou pozici, proč se o práci u nás zajímáte, co můžete nabídnout z profesních dovedností apod.

· Profesní životopis – nezapomeňte uvést své kontakty a základní náležitosti včetně dosaženého vzdělání, praxe v oboru i dalších zkušeností a obecných předpokladů.

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP:

Srpen - září 2019

Motivační dopis a profesní životopis nám zašlete do 20. července 2019 na adresu Asociace TRIGON - Skautská 1045, 708 00 Ostrava-Poruba v obálce s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ nebo elektronickou formou na emailovou adresu, do předmětu uveďte VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 596 910 022. Přihlášky doručené po uvedeném datu doručení do výběrového řízení již nezařadíme. Zájemce vybrané na základě motivačních dopisů a CV pozveme k ústnímu pohovoru. Pozvání Vám zašleme e-mailem, popř. předáme telefonicky.

V Ostravě dne 2. 7. 2019


Informace o pozici

Společnost
Asociace TRIGON, o.p.s.
Adresa
Skautská 1045/3, Ostrava – Poruba
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.