Máte zájem spolupracovat na projektech s předními společnostmi ve svém oboru?
Rádi byste pracovali pro největšího českého EDI providera?

Společnost GRiT, s.r.o. realizuje nejrůznější implementační projekty v oblasti IT pro významné a úspěšné společnosti, mezi které patří například Nestlé, Prazdroj, Makro, Alza.cz, Internet Mall, DATART, Henkel a mnoho dalších. Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici konzultanta, který by nám pomohl s realizaci EDI projektů.

Konzultant IS

Co vás čeká:

  • Analýza potřeb zákazníků
  • Návrh nových funkcí systému
  • Tvorba zákaznických formátů a šablon
  • Testování vyvinutých funkcí
  • Tvorba dokumentace
  • Školení uživatelů
  • Podpora uživatelů systému

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Znalost procesů vývoje SW a údržby IT
  • Zkušenosti v oblasti implementace informačních systémů výhodou
  • Komunikativnost
  • Samostatnost, flexibilita
  • Proaktivní přístup
  • Schopnost systematické, analytické práce
  • Profesionální přístup a pro-zákaznická orientace
  • Analytické myšlení, strukturovanost a pragmatičnost
  • Schopnost odhalovat rizika a proaktivně je řešit
  • Znalost angličtiny
  • Řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout:

  • Platové ohodnocení dle zkušeností
  • Přátelský kolektiv
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Firemní kurz anglického jazyka
  • Jiné věrnostní zaměstnanecké benefity (příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, na penzijní připojištění, stravenky, příspěvek na internet z domu atd.)

Společnost
GRiT, s.r.o.
Adresa
Pekařská 2813/58, Opava – Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 42 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Account Manager, IT analytik, IT konzultant, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel