Výběrového řízení na pozici pracovníka v sociálních službách

v chráněném bydlení Asociace TRIGON.

Hledáme spolehlivého člověka na plný úvazek na pozici pracovník v sociálních službách do chráněného bydlení pro klienty s duševním onemocněním. Nabízíme Vám práci s dlouhodobou perspektivou v příjemném prostředí a výborném kolektivu.

POPIS PRÁCE:

Podpora klienta při běžných denních činnostech, např. s chodem domácnosti, úklidem, se zajišťováním stravy, osobní hygienou, finančním hospodařením, doprovod klienta na úřady, k lékaři apod. Spolupráce s klíčovými pracovníky při sestavování a hodnocení individuálního plánu a při přípravě a realizaci aktivizačních programů.

POŽADOVANÉ VZDĚLÁNÍ:

Střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné, pokud nemáte odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách, umožníme Vám ji získat.

OBECNÉ PŘEDPOKLADY:

· Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost při plnění zadaných úkolů, organizační a komunikační dovednosti, ochota k týmové spolupráci, životní zkušenosti výhodou.

POŽADAVKY PRO PŘIHLÁŠENÍ DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ:

· Motivační dopis – napište nám, jaké máte předpoklady pro danou pozici, proč se o práci u nás zajímáte, co můžete nabídnout.

· Profesní životopis – nezapomeňte uvést své kontakty a základní náležitosti včetně dosaženého vzdělání, praxe v oboru i dalších zkušeností a obecných předpokladů.

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP:

září 2019

Motivační dopis a profesní životopis nám zašlete do 20. července 2019 na adresu Asociace TRIGON-Skautská 1045, 708 00 Ostrava-Poruba v obálce s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ nebo elektronickou formou na emailovou adresu, do předmětu uveďte VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 596 910 022. Zájemce vybrané na základě motivačního dopisu a CV pozveme k ústnímu pohovoru. Pozvání Vám zašleme e-mailem, popř. předáme telefonicky.

V Ostravě dne 2. 7. 2019


Informace o pozici

Společnost
Asociace TRIGON, o.p.s.
Adresa
Skautská 1045/3, Ostrava – Poruba
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace