V CZ.NIC se rádi staráme o českou národní doménu, zavádíme nové internetové technologie, budujeme a posilujeme internetovou komunitu, využíváme široké možnosti open source a pracujeme na projektech, které dávají smysl, a to s lidmi, kteří se nebojí myslet.

Grafička / grafik pro přední českou IT firmu

Do oddělení marketingu hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Grafička / Grafik. Hledáš-li práci, která dává smysl a chceš-li se podílet na rozvoji úspěšných projektů jako Turris, Datovka, Jak na Internet, mojeID a mnoha dalších, rádi se s tebou potkáme.

Jaká bude tvá náplň práce?

  • zajištění veškerých grafických prací v širokém portfoliu projektů a služeb firmy
  • tvorba firemních a produktových tiskovin od datasheetů a letáků až po výroční zprávy
  • kompletní zajištění tiskovin od návrhu až k přípravě dat pro tisk
  • postprodukce produktových fotografií
  • návrhy vizuálních identit pro konference, firemní produkty či evropské grantové projekty
  • návrhy layoutů firemních a produktových webů a webové grafiky

Co od tebe očekáváme?

  • jsi především šikovná/ý grafička/grafik
  • ovládáš Photoshop, Illustrator a Indesign (a aspoň trochu i Sketch a InVision)
  • umíš navrhnout logo, web, banner, potisk trička, leták či obálku knížky
  • znáš základní principy DTP, orientuješ se v polygrafii
  • baví tě IT a zajímáš se o marketing
  • dokážeš spolupracovat v týmu a pomáhat méně zkušeným kolegům
  • domluvíš se anglicky

Co je pro práci u nás výhodou, ale rozhodně ne podmínkou?

  • základní znalost HTML/CSS
  • zkušenost s focením produktů

Co za to nabízíme?

  • zajímavou a různorodou práci ve firmě, která je jedním z pilířů Internetu v ČR
  • přátelské prostředí s neformální atmosférou
  • kvalitní pracovní nástroj: poměrně nabušený iMac
  • nadšený kolektiv lidí, kteří upřímně věří v to, co dělají
  • flexibilní přístup k potřebám zaměstnanců
  • možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • odpovídající platové ohodnocení a řadu firemních benefitů
  • práci v centru Prahy (poblíž nám. Jiřího z Poděbrad)
  • komfortní pracoviště s klimatizací, stolním fotbálkem, Nintendo Switch a bike-friendly parkovištěm

Vhodné i pro absolventy/ky.

Pokud jsi přesvědčen/a, že jsi tím pravým člověkem pro nás, pošli nám CV, své portfolio a my se ti ozveme.

Společnost
CZ.NIC, z.s.p.o.
Adresa
Milešovská 1136/5, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

CZ.NIC, z.s.p.o., Zdeňka Vytlačilová