NEXNET, a.s. poskytuje služby v oblasti prodeje a technické podpory CAD/CAM aplikací a strojírenské výroby. Nabízíme možnost připojit se k týmu programátorů postprocesorů pro software Edgecam.

Technolog/Programátor postprocesorů pro CAD/CAM EDGECAM

Baví Vás programovat, pracovat na nových projektech?

Hledáme nového kolegu na pozici Technolog / Programátor postprocesorů pro CAD/CAM aplikaci EDGECAM

Vaše náplň práce?

Podle úrovně zkušeností a znalostí případně zaškolíme pro:

  • práce s CAD/CAM software Edgecam
  • tvorba rozšiřujících knihoven a funkcí v jazyce C#
  • tvorba maker pro automatizaci v JavaScriptu
  • tvorba a úpravy postprocesorů pro CNC stroje

Co k tomu budete potřebovat?

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání technického směru nebo zkušenosti z praxe
  • základní znalost a orientace v oblasti výrobních technologií - třískové obrábění
  • základy programování v libovolném programovacím jazyku (C, C++, Java, Pascal, Python, C#, JavaScript)
  • základy libovolného CAD/CAM systému pro obrábění
  • schopnost naslouchat a řešit problém
  • samostatnost, spolehlivost a časovou flexibilitu
  • ochotu učit se novým věcem
  • řidičský průkaz skupiny B
  • anglický jazyk na úrovni A2 výhodou, minimálně pasivní komunikační znalost
  • maximální pracovní nasazení
  • orientace na výsledek
  • zkušenost se strojírenstvím, třískovým obráběním, CAD/CAM softwary výhodou
  • pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe

Co Vám nabízíme?

  • zázemí stabilní prosperující společnosti s dlouholetou působností v oblasti CAD/CAM na českém a slovenském trhu
  • kompletní zaškolení pro dané programovací jazyky
  • různorodou a zajímavou pracovní náplň
  • příjemné pracovní prostředí a týmový kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení
  • spolupráce s odborníky na nejvyšší úrovni v oblasti CAD/CAM v rámci nejen české republiky, ale i celosvětového měřítka
  • místo výkonu práce – Morava (Zlín, Brno, Kroměříž)

Pracovní vztah: hlavní pracovní poměr

Nástup: ihned

Společnost
NEXNET, a.s.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, IT analytik, Programátor, Technik, Vývojový technolog, CAD/CAM specialista, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

NEXNET, a.s., Věra Zapletalová
+420 733 600 045