BOCHEMIE a.s. buduje své know-how již více než 110 let. S kontinuální dlouhodobou podporou vlastního výzkumu a vývoje se stala nejen předním výrobcem moderních značkových chemických specialit, ale zejména inovátorem se silnou inovační strategií orientovanou na uvádění high-tech produktů a chytrých, efektivních a ekologicky vstřícných řešení napříč průmyslovými odvětvími na evropský i globální trh.

IT MANAGER

Vaším úkolem bude:

- stanovení a realizace strategie řešení informačních a komunikačních technologií ve společnosti
- plánování rozvoje informačních technologií, komunikace s dodavateli informačních systémů
- zajištění fungování interních informačních systémů, zodpovědnost za řešení problémů
- účast na stanovování interních směrnic pro fungování a využívání informačních technologií a systémů
- řízení bezpečnosti a rizik v oblasti informatiky, zajištění bezpečnosti a ochrany dat
- analyzování efektivnosti informačního systému, jeho spolehlivosti a výkonnosti
- analyzování vývoje a nových trendů v oblasti IT
- spolupráce s dalšími útvary společnosti v rámci řízení a vývoje informačních systémů, zejména při automatizaci výroby (podpora při zajištění technického stavu řídících technologických systémů, zabezpečení jejich optimálního nastavení ve vazbě hardware-software, optimalizace změn systému a nových prvků v programovém a technickém vybavení)
- vedení IT týmu, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků

Požadavky:

- VŠ vzdělání v oblasti IS/IT nebo příbuzných oborů
- praxi na obdobné pozici min.4 roky
- anglický jazyk úrovně B1, min. technická angličtina oblasti IS/IT
- pokročilá znalost PC (databáze, převody mezi aplikacemi Office, operační systémy a programovací jazyky, řešení problémů aj.)
- znalost prvků automatizace, řídících systémů výhodou
- manažerské schopnosti, zkušenost s vedením lidí
- schopnost usuzovat a samostatně rozhodovat a plánovat
- dobré organizační schopnosti, komunikativnost a schopnost spolupráce
- řidičské oprávnění sk.B

Nabízíme:

- motivující platové ohodnocení
- pružnou pracovní dobu
- možnost seberealizace
- systém zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, školení, příspěvek na volnočasové aktivity-kafetérie, firemní akce)
- zázemí české společnosti s dlouholetou tradicí
- nástup možný IHNED, popř.dohodou

Společnost
BOCHEMIE a.s.
Adresa
Lidická 326, Bohumín – Nový Bohumín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Project Manager, IT ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BOCHEMIE a.s., Iveta Matulová Heczková
774 549 754