esc Aerospace je expertní firmou v oblastech Avionika, Autonomní Software, Systémy C-UAS a Guidance, Navigation & Control (GNC). Společnost esc Aerospace se podílí na inovačních projektech v oblasti výzkumu a vývoje se zaměřením na modelování satelitních payloadů a dále se specializuje na služby zaměřené na obranu proti dronům či lokalizaci radioaktivního odpadu (CBRN služby). Společnost esc Aerospace také nabízí palubní řídicí systémy kvalifikované pro kosmické prostředí, kompletní design satelitních přístrojů kvalifikovaných pro let do vesmíru či poradenství k návrhu satelitů, stavbu satelitů, jejich testování a přípravným aktivitám pro úspěšný start na raketovém nosiči.

Společnost esc Aerospace staví pozemní stanici družicové komunikace poblíž Prahy, která bude monitorovat satelitní payloady nejen vlastní produkce, jako je výše zmíněný radiační detektor, ale i pro payloady jiných partnerských organizací. esc Aerospace zpracovala několik konceptů nano- a mikrodružic s užitím k průzkumu země (EO = Earth Observation) a výzvědným a zpravodajským účelům.

RF Engineer for Satellite Communication

Engineer for Satellite RF Communication in AEROSPACE

Pro rozšíření našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, který bude pracovat na vývoji komunikačních zařízení pro satelity.

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání technického směru,

porozumnění satelitním komunikačním systémům

zkušenost s přípravou a integrací systému (oživení, hledání chyb),

výborné komunikační schopnosti,

analytické schopnosti,

znalost AJ slovem i písmem (znalost NJ výhodou),

týmový hráč, který se nebojí zeptat,

praxe v radiokomunikacích nebo telekomunikacích výhodou,

zájem o oblast aerospace, satelitní a letecké techniky,

ochota cestovat (i do zahraničí) a ochota testovat v terénu,

Pracoviště: Praha 6

Nástup: Ihned

Náplň práce

konstrukce komunikačních zařízení pro satelity,
výpočet výkonové bilance spoje,
příprava a integrace systémů – oživení, hledání chyb.

Nabízíme

HPP, možná i spolupráce na ŽL,
spolupráce na mezinárodních projektech,
zajímavé finanční ohodnocení,
práci v mladém kolektivu,
pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních technologií.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis

v češtině a angličtině,
s fotografií,
možným termínem nástupu a
představou o měsíčním výdělku

Těšíme se na Vaši reakci či telefonát (+420 284 683 784).

Navštivte nás na www.esc-aerospace.com.

Společnost
esc Aerospace s.r.o.
Address
Čs. armády 554/14, Praha – Bubeneč
Required education: University
Required languages: English (Advanced), German (Basic)
Listed in: Technology and development, Telecommunications, Research and development, Project Manager, Development engineer, Research and development worker
Employment form
Employment form: Full-time work, part-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract, contract under Trade Certificate / Identification No., agreement on working activities (DPČ)
Employer type: Employer

Also suitable for graduates.

esc Aerospace s.r.o., Katarína Nováková