Co vás čeká

Do našeho týmu hledáme šikovného Junior grafika/grafičku na HPP. Jsme firma s přímou výrobou reklamy již 28 let a vzhledem k rozsahu našich služeb potřebujeme do svých řad doplnit dalšího kolegu/kolegyni, který rád pracuje s grafikou a v tomto oboru se chce dále rozvíjet.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • znalost grafických programů - Corel Draw/Illustrator, Photoshop
  • vystudovanou školu v oboru grafický design
  • kreativita a zodpovědný přístup k zakázkám
  • týmové jednání s kolegy

Výhodou bude, pokud budete umět

  • praxe nebo zkušenosti v oblasti výroby reklamy výhodou
  • zkušenosti s DTP

Co vám můžeme nabídnout

  • práci na hlavní pracovní poměr s pevnou pracovní dobou bez směn
  • stát se kolegou ve firmě s 28letou tradicí v kolektivu kreativních lidí se smyslem pro týmové a kolegiální chování
  • odborné zaškolení na všechny technologie potřebné k práci grafika
  • kreativní a různorodé zakázky
  • příspěvek na obědy ve formě stravenek
  • finanční bonusy na dovolenou a vánoce
  • osobní ohodnocení při nadstandardním výkonu
  • nástup možný ihned

Společnost
ACCEPT, s.r.o.
Adresa
Vyhlídková 1418/17, Plzeň – Doubravka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ACCEPT, s.r.o., Martina Štěpánková
377 263 790