Founded in 2012, BOMMA is one of the most progressive design brands and most modern glassworks in Europe. Our emphasis on contemporary design, outstanding glass quality and detail brought many awards and world-wide recognition in a surprisingly short time, leading to our exceptional position in the market, as well as countless interesting projects and collaborations.
With centuries of glassmaking tradition in East Bohemia, we now take advantage of a rich pool of talent and top-level skills in our production facility featuring in-house technology in Světlá nad Sázavou. Instead of simply maintaining these traditions, Bomma sets today's standards of glassmaking and design lighting.
We see our success as an obligation to move forward. Join us on this exciting journey and become a member of our team.

Obchodní ředitel / ředitelka

Obchodní ředitel/ředitelka do sklárny BOMMA

Náplň práce

  • Obchodní činnost pro sklárnu Bomma
  • příprava, průběžná aktualizace, řízení implementace a vyhodnocení obchodní strategie organizace v souladu s jejími strategickými cíli.
  • Monitorování a analyzování trhu a vývojových trendů, nacházení nových obchodních příležitostí.
  • Rozvoj vztahů v segmentu klíčových zákazníků organizace.
  • Schvalování obchodních smluv a zakázek.
  • Reprezentování organizace na jednáních se stálými obchodními partnery, potenciálními zákazníky a dalšími subjekty.
  • Analyzování výsledků obchodního týmu a příprava zpráv o průběhu a výsledcích obchodní činnosti organizace.
  • Spolupráce s ostatními univerzálními celky organizace.
  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace.
  • Analýza a segmentace trhu v zahraničí
  • Jednání se zákazníky a péče o zákazníka
  • Sestavování principů tvorby cen
  • Vedení příslušných evidencí, záznamů a obchodní dokumentace
  • Vypracování podkladů pro sestavení plánu prodeje
  • Organizace uzavírání smluv

Požadujeme

  • Mladé drive zaměstnance s potenciálem pro obchod
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost s vedením týmu
  • praxe ve sklářském oboru není nutná, ale je vítána
  • Výborné komunikační schopnosti, samostatnost, rozhodnost, proaktivní přístup a schopnost řešit problémy
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Plynulá angličtina podmínkou, další jazykové znalosti výhodou (čínština, arabština, španělština vítána)
  • Uživatelská znalost práce s PC (MS Office, znalost práce v MS Excel podmínkou, Outlook, internet)

Nabízíme

  • zázemí stabilní a perspektivní firmem
  • zajímavou pozici s možností seberealizace
  • pružná pracovní doba
  • odpovídající mzdové ohodnocení s bonusy vázanými na splnění individuálních cílů
  • mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
    nástup ihned

Další informace

Místo výkonu práce: Praha

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Společnost
BOHEMIA MACHINE s.r.o.
Adresa
Hvězdova 1716/2b, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Délka pracovního poměru
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BOHEMIA MACHINE s.r.o., Michaela Roško