Buongiorno!
Jsme obchodní společnost, která do ČR dováží italské víno a potraviny. Přímá komunikace s dodavateli bez distribučních mezičlánků nám umožňuje nabízet zákazníkům sortiment nejvyšší kvality a zaměstnancům vzdělávání v oboru přímo od samotných výrobců.
V Praze provozujeme tři maloobchodní pobočky: Smíchov, Dejvice a Průhonice.
Poctivé produkty, profesionálně vyškolený a pohodový tým spolu s porcí jižanské radosti ze života z nich však dělají místo, kde se i Ital cítí jako doma.

www.winemarket.cz

Číšník/servírka v italské restauraci

Náplň práce

práce s pokladním systémem a ordermanem
obsluha hostů od objednávání až po zaplacení
znalost jídelního, nápojového a vinného lístku
příprava restaurace před a po otvírací době
udržovat čistotu a pořádek svěřených prostor
pravidelná účast na vzdělávacím programu a školení v Itálii

Požadujeme

praxe výhodou
znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
pečlivost, svědomitost, komunikativnost, rychlost, zákaznický přístup

smysl pro čistotu a pořádek

úsměv na tváři

Nabízíme

mzda 33 000,- 35 000,- Kč netto
pracovní smlouvu na plný úvazek
vzdělávání v oblasti italské gastronomie
možnost školení přímo v Itálii u našich dodavatelů
účast na akcích pro zaměstnance (sportovní, kulturní, aj.)
zaměstnanecké slevy a výhody

Společnost
Wine Food Market s.r.o.
Adresa
Strakonická 948/1, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 32 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Závodní stravování
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Potravinářství, Prodej a obchod, Barman, Číšník/servírka, Kuchař, Obchodní asistent, Prodavač, Zaměstnanec provozu restaurace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Wine Food Market s.r.o., Eva Vymětalová