Firma dlouhodobě působící v oblasti CAD/CAM/PDM systémů pro strojírenský a stavební průmysl. Hledá šikovného člověka, který posílí její tým, na pozici:

Marketingový specialista

Náplň práce:

-podpora a organizace marketingových akcí (wokshopy, setkání uživatelů, veletrhy atd.)
-zajištění propagace prostřednictvím internetového marketingu a sociálních sítí
-organizace, budování a správa firemních webových stránek
-úzká spolupráce s jednotlivými divizemi na všech obchodních aktivitách
-vytváření marketingových plánů
-návrh a realizace marketingových kampaní
-příprava a odesílání Newsletterů
-komunikace s dodavatelskými společnostmi, včetně jednání, přípravy nabídek a smluv pro ředitele společnosti
-plnění role ,,tiskového mluvčího firmy“ a osoby zodpovědné za PR
-grafické vytvářeni prospektů, pozvánek, bannerů, reklamní inzerce atd. (v programu CorelDraw)
-výběr a následný nákup firemních dárků
-sledování aktivit konkurence

Požadavky:

-samostatnost, pečlivost, kreativita, flexibilita, komunikativnost, spolehlivost
-praxe na obdobné pozici výhodou
-SŠ/VŠ vzdělání
-řidičský průkaz skupiny B
-znalost AJ na středně pokročilé úrovni
-pokročilá práce s PC – sada MS Office
-velmi dobrou znalost českého jazyka
-odolnost vůči stresu

Nabízíme:

-možnost seberealizace
-zajímavou a různorodou práci
-propracovaný systém dalšího vzdělávání a odborného růstu
-zázemí stabilní společnosti
-práci na HPP
-odpovídající finanční ohodnocení

Společnost
3 E Praha Engineering, a.s.
Adresa
U Uranie 954/18, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Strojírenství, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

3E Praha Engineering, a.s., Veronika Sluková