Jsme evropským lídrem v oboru výroby a montáže bazénů, vířivých van, zastřešení, bazénového příslušenství a dalších doplňků. Naše výroba patří k nejmodernějším v rámci celosvětových měřítek a naše výrobky jsou špičkou ve své kategorii. Abychom se na této špičce udrželi, hledáme ty nejlepší z vás. Od dělníků ve výrobě, přes zkušené konstruktéry, technology, kreativní markeťáky, spolehlivé a efektivní administrativní pracovníky až po dravé obchodníky.

Firemní kulturu a dlouhodobý růst stavíme na tradici, zkušenostech, týmové spolupráci a především na vysoké loajalitě pracovníků. Právě díky nim se můžeme řadit mezi světovou elitu.

Máte-li zájem stát se členem našeho týmu, neváhejte nás kontaktovat. Aktuálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici:

GRAFIK

Náplň práce:

- tvorba firemní grafiky, příprava grafických návrhů,

- grafická podpora celé společnosti (letáky, vizitky, samolepky, obaly, katalogy, firemní komunikace, manuály a návody, retušování fotografií, billboardy, polepy aut, atd.),

- spolupráce při tvorbě webových stránek

- tvorba firemní grafiky podle CI,

- grafická podpora a spolupráce s marketingovým oddělením, HR oddělením a technologií.

- spolupráce při tvorbě webových stránek.

Požadujeme:

- Znalost balíku Adobe (Photoshop, Ilustrator, Indesign, ...),

- znalost DTP,

- znalost předtiskové přípravy,

- znalost typografických zásad,

- samostatnost a pečlivost,

- aktivní přístup,

- spolehlivost a zodpovědnost,

- kreativitu a vlastní nápady vítáme,

- ochotu převzít zodpovědnost za výsledky své práce.

Nabízíme:

- zázemí stabilní české společnosti s mezinárodním přesahem,

- zajímavé a perspektivní zaměstnání,

- možnost zúročení dosavadních zkušeností,

- neformální a přátelské prostředí.

Společnost
ALBIXON a.s.
Adresa
Zbraslavská 55/5a, Praha – Malá Chuchle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

ALBIXON a.s., Kristina Morkusová
777 455 657