Komerční pojišťovna, a.s patří do skupiny Societe Generale Group a úzce spolupracuje s mateřskou společností Komerční banka.

Manažer projektového týmu (Head of project management)

 • Pojďte k nám řídit tým, který má ve svém portfoliu projekty napříč businessem a IT
 • Značka: Agilně

Koho hledáme

Pro projektový tým Komerční pojišťovny hledáme týmového manažera, který se seniorní zkušenost s projektovým management (ideálně 7 a více let), má praktickou zkušenost se SCRUMem a má „drive“, kterým insipiruje svůj tým a kolegy.

Co od Vás čekáme

Zachování si lidského přístupu a nalezení optimálního řešení v každé situaci patří mezi naše očekávání od projektového manažera. Právě díky více jak dvou desítkám projektů mezi businessem a IT, na kterých tým pracuje, držíme krok s pojišťovnickým trendem.

Vaším cílem je vedení týmu projektových managerů a management projektového portfolia tak, aby díky priorizaci a plnění projektových KPIs, výsledky práce Vašeho týmu vedly k implementaci firemní strategie.

Co z vás udělá člena našeho týmu?

 • Máte praktickou zkušenost se SCRUMem. Podporujete inovativní myšlení a byl/a jste součástí týmu, kde jste aplikovali agilní přístup k vedení projektů.
 • Zvládnete koordinovat a strategicky vyhodnotit širší portfolio projektů s ohledem na priority a cíle společnosti. Řízení portfolia má významný dopad na úspěšnou realizaci strategie společnosti.
 • Umíte vést svůj tým k výsledkům. Není Vám cizí být mentorem, coachem a iniciátorem změny, když to situace vyžaduje. Jsme otevření názorům, svět není černobílý.
 • Umíte prezentovat a prodávat výsledky týmu. Umíte vytvořit vhodné motivační prostředí pro svůj tým.
 • Náročné úkoly jsou pro Vás výzva. Naše práce je někdy hodně rychlá a stresující, ale stojí za to.
 • Máte rádi změny. Finančnictví je dynamické prostředí a do 5-ti let bude zcela jiné, než jej známe dnes. Sledujeme trendy a jdeme s dobou.
 • Angličtina vám jde od ruky. Máme mezinárodní management, spolupracujeme s kolegy ze zahraničí a angličtina je tak základní jazyk mnoha prezentací.

Co vám ještě nabízíme?

 • Práci v kanceláři v menším kolektivu v centru Prahy: Danube house v Karlíně/na Florenci
 • Nadstandardní systém benefitů (bonusy – individuální i kolektivní, stravenky, cafeterie, 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na životní pojištění, rizikové životní pojištění, výhodné podmínky bankovních produktů Komerční banky (depozitních i úvěrových), akciový program, vzdělávání, firemní eventy)
 • Nástup: září 2019

Informace o pozici

Společnost
Komerční pojišťovna, a.s.
Adresa
Karolinská 650/1, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Pojišťovnictví, Project Manager, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Komerční pojišťovna, a.s., Adéla Tepliková