Jsme českou společností na trhu ICT už více jak 28 let, během kterých se nám daří realizovat úspěšné projekty a budovat si jméno důvěryhodného partnera pro naše zákazníky, dodavatele a obchodní partnery.
Jsme prvotřídní specialisté v prodeji a provozu infrastrukturních řešení, ale také poskytujeme řešení služeb v oblasti IT.
Přijďte obohatit náš tým a staňte se i Vy další inspirací pro rozvoj a růst firmy, ve které můžete svobodně a s nadšením realizovat své nápady a myšlenky a podpořit společný úspěch. Rádi Vás mezi sebe přivítáme.

Specialista klientského centra s němčinou

Umíte anglicky a chcete zároveň aktivně využívat znalost německého jazyka? Pak hledáme právě Vás. Neváhejte a přidejte se do naší firmy Servodata, která hledá kolegu či kolegyni do našeho mezinárodního zákaznického oddělení. Vítáme jak čerstvé absolventy, tak kandidáty s mnohaletými zkušenostmi.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Telefonická komunikace s klienty na pasivní lince
  • Odbavování požadavků zákazníků v rámci interního systému
  • Řešení standardních situací klientského servisu
  • Budete se aktivně podílet na tvorbě a optimalizaci know-how pro řešení úkolů klientského centra

JAZYKOVÉ POŽADAVKY

  • Znalost češtiny - nutná
  • Aktivní znalost angličtiny minimálně na úrovni B2 - nutná
  • Aktivní znalost němčiny minimálně na úrovni B2 - nutná

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Příjemné vystupování a kladný vztah k zákazníkům, komunikativnost
  • Uživatelskou znalost práce s PC - MS Office

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost pracovat na osobním a profesním růstu a rozvoji
  • Vzdělávací programy a plán rozvoje
  • Dotované jazykové kurzy a další benefity
  • Odpovídající platové ohodnocení a bonusy
  • Příjemné pracovní prostředí na Praze 7

Společnost
Servodata a.s.
Adresa
Jankovcova 1037/49, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Telekomunikace, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel