V MoroSystems věříme, že nejlepší řešení vznikají díky spolupráci lidí. Našim cílem je vytvářet prostředí, které spolupráci podněcuje.

Od roku 2006 vytváříme pro naše zákazníky řešení v oblasti systémů podporujících spolupráci lidí ve firmách a pomáháme jim tak být ještě lepší v tom, co dělají. Pracujeme pro firmy jako eBay, T-Mobile, Aevi nebo Diebold Nixdorf.

Teď k sobě hledáme obchodníka tělem i duší. Pomůžeš nám získávat nové vývojové projekty u těch nejatraktivnějších firem na trhu z ČR i zahraničí. Postaráš se o navázání vztahu s klíčovými lidmi na straně potenciálních zákazníků, kteří jsou s námi na jedné vlně.

Na čem budeš pracovat?

Budeš mít za úkol aktivně rozvíjet naši zákaznickou základnu a vyhledávat nové obchodní příležitosti, zejména v oblasti zakázkového vývoje software. Kromě toho budeš mít přehled o našich službách v oblasti implementace Atlassian nástrojů a budeš znát naše vlastní produkty na Atlassian Marketplace. Tato kombinace Ti umožní nabídnout potenciálním zákazníkům taková řešení, která jim budou přinášet reálnou hodnotu. Odměnou Ti bude spokojený zákazník a vědomí, že jsi někomu pomohl vyřešit jeho opravdovou potřebu.

Tvým úkolem bude zejména:

 • Identifikovat na trhu zajímavé lidi a firmy a oslovit je s nabídkou našich služeb a produktů.
 • Dostat se na schůzku a zjistit maximum informací o potřebách a budoucích plánech zákazníka.
 • Pokládat správně mířené otázky a hledat řešení v podobě vhodné kombinace našich produktů a služeb.
 • Představit naši firmu - proč jsme na trhu, jak pracujeme, co konkrétně děláme a co klient spoluprací s námi získá.
 • Rozvíjet partnerský vztah se zákazníkem do okamžiku zahájení spolupráce a předání projektu do realizace.
 • Spolupracovat s realizačním týmem, zejména v rámci presales, kde ti ve specifikaci projektu s klientem pomůže konzultant, developer nebo třeba projekťák.

Soustředit se budeš na inovativní a zajímavé společnosti - dravé startupy i velké stabilní společnosti napříč různými tržními segmenty. Cílíme na takové organizace, které umí ocenit férovou spolupráci, vzájemný respekt a přátelskou komunikaci a mají podobné hodnoty jako my.

Koho hledáme?

 • Jsi samostatný a aktivní - dostaneš volnou ruku, svobodu, ale zároveň od tebe budeme čekat výsledky.
 • Je na tebe spolehnutí - svůj čas si umíš zorganizovat tak, abys věci dotahoval včas a v prvotřídní kvalitě.
 • Umíš jednat se zákazníky a Tvoje prezentační a vyjednávací schopnosti jsou na jedničku.
 • Přemýšlíš dopředu, umíš vymyslet a aplikovat vhodnou strategii pro konkrétního zákazníka.
 • Nedělá ti problém networking na konferencích, workshopech a jiných akcích, které jsou skvělou živnou půdou pro budování brandu a navazování užitečných kontaktů.
 • Máš technické myšlení a taky zájem o IT - nemusíš umět kódovat, musíš se ale naučit rozumět tomu, co prodáváš.
 • Umíš pracovat pod tlakem okolností a ambiciózních cílů. Jen tak něco Tě nepoloží a nevyvede z míry.
 • Nedělá ti problém vést obchodní jednání v angličtině.
 • Máš řidičák - budeš často jezdit za klienty. Neboj, auto od nás dostaneš.
 • Je ti blízká představa pracovat v české firmě, která má ambice pro rozvoj do zahraničí.

Nehledáme někoho, který prodá cokoli za každou cenu. Hledáme přirozeného obchodníka, kterému záleží na kvalitním vztahu s klientem a na tom, aby nabízené služby přinesly reálnou přidanou hodnotu.

Líbit se ti u nás bude, pokud ti vyhovuje

 • Pracovat ve svobodné firmě – u nás spolu komunikujeme otevřeně. Máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
 • Mít prostor na vzdělávání – 5 dní v roce máš možnost využít na vlastní vzdělávání. Na výběr jsou školení, konference, samostudium i kurzy na Udemy.
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí.
 • Mít možnost výběru – Dell nebo Mac; iOS, Windows nebo Linux… – je to na tobě.
 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ odejít dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
 • Možnost pracovat z home-office – my chodíme do práce rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, u nás to není žádný problém.

Hledáme člověka, který bude za klienty aktivně jezdit. To, zda budeš sedět v naší brněnské, nebo pražské kanceláři, necháme na tobě. Z Brna to budeš mít blíž za moravskými klienty nebo třeba do Bratislavy, v Praze jsou zase jiné zajímavé příležitosti.

Jaké to je v naší pražské kanceláři?

 • Pracovat v Karlíně má spoustu výhod. Kancelář pár kroků od zastávky metra, meníčka z Asie, Indie, vege nebo česká klasika. Vše na dosah.
 • Kancelář jsme přetvořili z krásného mezonetového bytu s parádním výhledem. Máme tu dvě terasy, gril, čerstvé ovoce a skvělou kávu.
 • Pražská kancelář je ze všech čtyř nejmenší, takže tu budeš mít božský klid na práci.

A jaké je to v Brně?

 • Máš raději tikka masala, vege ramen nebo českou klasiku? Všechny druhy meníček jsou od nás pár minut pěšky. A berou stravenky.
 • Kanceláře 4 minuty od České mají terasu s výhledem přímo do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.
 • V kuchyňce s prvotřídním kávovarem nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina. Společné grilovačky jsou na (tý)denním pořádku celé léto.

V obou kancelářích se můžeš těšit na talentované, kreativní a vtipné kolegy. Vše pochopíš, až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

Máš pocit, že by nám to společně mohlo fungovat?

Ozvi se, rádi si o tom popovídáme osobně.

Pokud se chceš na něco zeptat, klidně nám napiš a v mezičase se třeba koukni na Culture Book (https://www.morosystems.cz/content/themes/morosystems/cultureBook.html), který ti u nás rádi předáme v tištěné podobě. Atmosféru můžeš "nasát" předem i z našeho Facebooku (https://www.facebook.com/MoroSystems/) nebo blogu (https://vsadnajavu.cz/).

Těšíme se na Tebe!


Informace o pozici

Společnost
MoroSystems, s.r.o.
Adresa
Smetanova 1022/19, Brno – Veveří
Thámova 166/18, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MoroSystems, s.r.o., Michaela Ondráčková