ATG (ADVANCED TECHNOLOGY GROUP) je technologicky vyspělá, středně velká, česká firma působící přes 25 let v oboru průmyslové kvality – zejména NDT (nedestruktivního testování) a dalších tzv. „speciálních procesů“.
ATG s hlavním sídlem v Praze tvoří páteř skupiny ATG Group, jejíž členové se nacházejí v řadě ekonomicky významných oblastí a své produkty dodávají do ČR i zahraničí - do zemí Evropské Unie a Ruska, Blízkého Východu, Asie.

Mezi hlavní činnosti společnosti patří vývoj a zakázková výroba zařízení a komplexních systémů zjišťující případné defekty na dílech zejm. v leteckém, automobilovém a ropném průmyslu (např. pro Rolls Royce, Airbus, BMW, Korea Airlines, Lufhansa, Fagor apod.). Dále poskytujeme kompletní služby z oblasti defektoskopie a to až nejvyšší úroveň Level 3, školení odborného personálu a také realizujeme průmyslové inspekce.

Díky komplexnosti portfolia nabízí společnost ATG svým zákazníkům kompletní řešení v daném oboru a řadí se
tak mezi mezinárodně uznávané společnosti.

Více informací o společnosti naleznete na www.atg.cz resp. https://www.atg.cz/cz/pdf/INFO2019CZ.pdf

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro prodej strojních zařízení

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v EU, Asii, USA a dalších destinacích
  • Aktivní podpora stávající obchodní sítě se zaměřením na opakovaná řešení
  • Komunikace se zákazníky a obchodními partnery, služební cesty po celém světě
  • Spoluúčast na návrhu řešení – úzká spolupráce s výrobním útvarem
  • Příprava nabídek a smluv, samostatné vedení obchodních případů
  • Sledování vývoje trhu a konkurence
  • Tvorba propagačních materiálu, podpora webu (právě připravujeme novou verzi)
  • Aktivní účast na konferencích a výstavách

PŘEDPOKLADY PRO VÝKON PRÁCE

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření výhodou
  • AJ na pokročilé úrovni, další jazyky výhodou
  • Dobré organizační, koordinační a komunikační schopnosti
  • Zkušenost s prodejem a dodávkou strojních zařízení
  • Zkušenosti s obchodem v rusky mluvících zemích výhodou
  • Znalost oboru defektoskopie nebo jiného průmyslového oboru vítána
  • Flexibilita a ochota cestovat i mimo EU
  • Řidičský průkaz – skupina B (aktivní řidič)

NABÍZÍME

  • Zaměstnání u české, mezinárodně uznávané společnosti s perspektivním portfoliem
  • Stabilní zaměstnání, práce na plný úvazek
  • Smysluplná práce - prodej společensky důležitých produktů zajišťující např. bezpečnou dopravu apod.
  • Spolupráce na zakázkách pro světově uznávané společnosti
  • Částečně flexibilní pracovní doba
  • Mzda odpovídající zkušenostem a schopnostem
  • Příspěvek na důchodové spoření
  • Služební cesty v rámci ČR, EU, Asii aj.
  • Pomoc při zajištění ubytování pro mimopražské pracovníky
  • Zaškolení v oblasti defektoskopie a jiná odborná školení dle potřeb
  • Atraktivní a pestrá práce, možnost profesního rozvoje
  • Plně hrazené jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Pravidelné společensko-sportovní akce
  • Nadstandardně přátelské prostředí středně veliké rodinné firmy, lidský přístup vedení

NÁSTUP

  • Ihned/dle dohody

Společnost
A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)
Adresa
Toužimská 771, Praha – Letňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Výroba a průmysl, Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

A T G s.r.o. (ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.), Marie Netušilová
Toužimská 771, 199 00 Praha – Letňany, Česká republika
273 037 611