Podporujeme lidi s duševním onemocněním a napomáháme jim najít cestu ke spokojenému, důstojnému a perspektivnímu životu, protože:

• víme, že psychóza či jiné duševní onemocnění může potkat každého.
• věříme, že se z duševní nemoci dá zotavit.

Pojďte se spolu s námi podílet na reformě psychiatrické péče a ovlivnit její směr. Z vlastních zkušeností víme, že to, co děláme, má smysl!

Hlavní ekonom pro Fokus Praha

Co vás čeká

Hlavním cílem je koordinace a administrace grantových řízení od přípravy žádosti až po vyúčtování, příprava a koordinace jednotlivých rozpočtů, jejich průběžná aktualizace včetně sledování čerpání. Nedílnou součástí je příprava podkladů pro audit, komunikace s úřady, sledování cash-flow a průběžná analýza aktuální finanční situace naší organizace.

Dále budete

  • Koordinovat průběh kontrol externích subjektů (projektové, dotační, mzdové apod.).
  • Podílet se na procesu každoročního auditu účetnictví organizace.
  • Dohlížet na zpracování žádostí pro Úřad práce.
  • Dohlížet na finanční stránku dalších projektů FP (evropské, nadační a jiné granty).
  • Zajišťovat dodržování platné legislativy a vnitřních předpisů v naší organizaci.
  • Odpovídat za odborné vzdělávání ekonomického oddělení.
  • ...v obraze :-) co se platné legislativy týče.
  • Úzce spolupracovat s Ekonomickou ředitelkou a vedením organizace.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Praxi na obdobné pozici.
  • Výbornou znalost práce s PC - MS Office.
  • Týmového ducha.
  • Samostatnost, rozhodnost, spolehlivost a pečlivost.
  • Zkušenost s administrací grantů a dotací.
  • Zkušenosti z práce v oblasti neziskového sektoru a sociálních služeb vítány.

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci, která má a dává smysl.
  • Neformální pracovní atmosféru plnou humoru a pochopení.
  • Tým odborníků, kteří vám kdykoli poradí.
  • Podporu v rozvoji a vzdělávání ve vašem oboru.
  • Navíc můžete využít i nabídky interních kurzů z oblasti psychologie a seberozvoje.
  • Dovolená 5 týdnů, možnost čerpat i ve zkušební době.
  • Flexibilní pracovní dobu a dle domluvy Home office.
  • Platové ohodnocení odpovídající neziskovému sektoru.

Náležitosti výběrového řízení:

Životopis a motivační dopis zašlete pomocí tlačítka odpovědět.
K ústnímu pohovoru budou vyzváni pouze vybraní kandidáti.

Nástup dle dohody.

Fokus Praha si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Společnost
Fokus Praha, z.ú.
Adresa
Dolákova 536/24, Praha – Bohnice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace