HEWER, z.s. – stabilní organizace, poskytující asistenční služby klientům v sedmi krajích ČR.
Více než 20 let, pomáhá lidem se znevýhodněním, žít plnohodnotný život v domácím prostředí.

*Manažer-ka týmu

Nabízíme:

- prestižní práci u největšího poskytovatele asistenční péče v ČR

- nástupní plat 35.000 plus Kč, práce na HPP

- benefity - stravenky, 4 + 1 týdnů dovolené, sick-days 3 dny ročně,

- příjemné pracovní prostředí

- zaškolení a možnost dalšího vzdělávání formou kurzů

- zajímavé a nevšední zaměstnání

- převzetí stabilního fungujícího týmu kmenových zaměstnanců

Očekáváme:

- zkušenosti s řízením týmu (nejlépe terénních pracovníků)

- velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti

- organizační schopnosti

- motivační dovednosti ve vztahu k zaměstnancům

- zodpovědnost za výsledky

- zkušenost v oblasti zpracování dat a jejich využití

- samostatnost v rozhodování

- odpovědnost za hladký / nepřetržitý / chod střediska

- osobnostní zralost

- otevřenost

- zkušenost v oblasti náboru a zaškolování

Co budete dělat ze své kanceláře:

. administrativu

· plánování služeb zaměstnanců měsíčně (průběžné úpravy)

· koordinace podřízených v terénu

· organizace služeb během výpadku a absence

· provádění měsíční uzávěrky celé pobočky / střediska

· výběr podřízených (pohovory)

· profesní rozvoj týmu, školení nováčků

Výhoda pokud máte/jste:

· prokazatelné zkušenosti v přímém řízení většího týmu

· zkušenost s motivací a kontrolou podřízených

· bohaté pracovní zkušenosti

. vyzrálá osobnost

Společnost
HEWER, z.s.
Adresa
Černokostelecká 2020/20, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Personalista, Vedoucí/manažer týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Hewer, z.s., Daniel Hejzlar
736 505 550