Co vás čeká

Rostoucí firma Kolomaki potřebuje pomoc s:

- přípravou katalogů i letáků

- správou několika webových stránek

- propagační kampaní na internetu

- vedením stránky na facebooku a na instagramu

- přípravou informačních emailů atd.

Chtěli bychom, abyste byl/a odborníkem na něco z tohoto seznamu.

Samozřejmě, že nikdo nemůže být specialista na všechno, ale věříme, že je možné najít talentovaného člověka, který bude schopen se naučit a zvládnout více věcí najednou.

Kanceláře máme ve Slaném a ve Zlonicích, ale velkou část práce je možné vykonávat i z domova.

Čeká Vás zajímavá práce. Podnikáme v ekologickém oboru, pomáháme hospodařit s dešťovou vodou, recyklujeme plasty a budujeme akvaponické farmy. Každý si v tom může najít své.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- praxe v marketingu

- zkušenost se správou soc. sítí a on-line marketingu (SEO..)

- výborná znalost práce na PC

- výborná znalost češtiny, komunikativní angličtina

- pozitivní přístup, kreativita, rozhled a estetické cítění

- efektivita, rychlost a samostatnost

Výhodou bude, pokud budete umět

- zkušenost s tvorbou a střihem jednoduchých videí

- znalost práce v grafických programech

Co vám můžeme nabídnout

- práci na smlouvu (anebo IČO)

- služební telefon a notebook

- možnost pracovat v nové rozvíjející se firmě

Společnost
Kolomaki s.r.o.
Adresa
Komenského 576, Zlonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Designer, Specialista marketingu, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kolomaki s.r.o., Zuzana Ďavdíková
777 072 100