Společnosti IBR Consulting, s.r.o. patří mezi přední české společnosti v oboru dopravního stavitelství s dlouholetou zkušeností. K činnostem technických dozorů staveb, koordinátorům BOZP, inženýrským službám a cenovým expertizám jsme v posledních letech přidali i administraci projektů, která pomáhá řešit změny během výstavby a předkládané claimy.
Od ledna 2015 se stalo součástí naší společnosti i středisko SW, které poskytuje všem našim oborům datovou podporu. Propojení vývoje a podpory vlastního stavebního softwaru s ostatními činnostmi nám umožňuje nabízet skutečně komplexní služby při přípravě a realizaci staveb. Naše SW řešení využívají projektanti, dodavatelé a investoři nejen v celé ČR.
IBR Consulting, s.r.o. vám nabídne možnost pracovat na zajímavých vývojových projektech v oboru stavebnictví. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení náročných projektů, což umožňuje nenahraditelný způsob získávání zkušeností, osobního rozvoje a profesního růstu.
Pro divizi SW se specializací na vývoj software, realizaci informačních systémů a poradenství v oblasti IT a Business Intelligence hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici:

IT konzultant, specialista uživatelské podpory, Praha

IT konzultant, specialista uživatelské podpory

Co vás čeká

  • Komunikace s uživateli po emailu, telefonu i osobně
  • Řešení požadavků v prostorách klientů společnosti
  • Řešení technických problémů přes nástroje vzdálené podpory
  • Instalace a konfigurace systémového a programového vybavení
  • Implementace a školení u zákazníků
  • U stávajících zákazníků utužovat obchodní vztahy a rozšiřovat stávající řešení
  • Úzká spolupráce s českým vývojovým a implementačním týmem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Minimálně středoškolské vzdělání (odborné vzdělání technického nebo stavebního směru výhodou)
  • Znalost produktů MS Office
  • Obecný technický přehled v IT technologiích
  • Smysl pro týmovou spolupráci
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Proklientský přístup
  • Spolehlivost a flexibilitu
  • Loajalitu
  • Samostatnost je důležitá a kreativita se cení
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude

  • Praxe na obdobné pozici
  • Přehled nebo praxe v oboru stavebnictví, IT

Co vám můžeme nabídnout

  • Velmi zajímavou práci v dynamické oblasti IT – nejen v kanceláři, ale i v terénu
  • Zaměstnání u zavedené a stabilní české společnosti
  • Dlouhodobá spolupráce na HPP
  • Přátelskou firemní kulturu s důrazem na týmovou spolupráci
  • Kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • Dobré platové podmínky a odměny odpovídající pracovním schopnostem a výsledkům
  • Podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - měkké i tvrdé dovednosti
  • Jazykové kurzy s příspěvkem zaměstnavatele
  • Odměny za sebevzdělávání
  • Prostor pro vlastní iniciativu
  • Benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, sick days, vstupenky do ZOO Praha, Liberec, fotbal a hokej Liberec, Permanentka Ještěd - lyže, stravenky, jubilejní věk - odměna od zaměstnavatele, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, výhodné služby - Raiffeisenbank, Vodafone)

Nástup možný ihned

Lokalita práce - Praha, Sokolovská ul.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak nám pošlete své CV nebo pár vět o sobě. Děkujeme a budeme se těšit na případnou spolupráci.

Společnost
IBR Consulting, s.r.o.
Adresa
Sokolovská 352/215, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Stavebnictví a reality, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

IBR Consulting, s.r.o., Marcela Patlejchová