Máš cit pro zákazníka, jeho požadavky a potřeby?? Chceš se hodně naučit a pracovat s moderními technologiemi? Hledáme právě Tebe. Pojď s námi rozvíjet své zkušenosti a naše produkty.

Co bude Tvá práce

· Přijímání a řešení klientských požadavků od servisního/supportního oddělení či přímo
od vybraných zákazníků

· Analýza požadavků zákazníků s cílem dořešit, či předzpracovat tak, aby nemusely být dále procesovány vývojovým týmem, případně předání do vývojového týmu s přidanou analytickou hodnotou

· Vedení a realizace servisních a operativních požadavků na vývoji

· Spolupráce na certifikaci produktu

· Zavádění nových her do produktu

· Analyzování zadaných požadavků a navrhování postupů pro opravu

· Práce v týmu i samostatně

· Práce na zakázkách pro významné tuzemské a zahraniční společnosti

· Řešení a dotahování zákaznických požadavků na úrovni programátora (junior)

· Řešení úkolů souvisejících s deploymentem a nasazením

· Doporučování a případně nastavování měření svěřeného systému v kontextu výkonu

· A další náplň práce obvyklá pro pozici DevOps

Co Ti nabízíme

- Podporu Tvého rozvoje, hodně se u nás naučíš

- Nemáme klasický open space, můžeš si u nás užít příjemné a neformální prostředí

- Budeš pracovat v kolektivu lidí, kteří mají podobné zájmy jako ty

- Čeká tě tvůrčí a samostatná práce s moderními technologiemi

- Nejsi ranní ptáče? Nevadí, naše pracovní doba je pružná

- V centru Brna a zaparkovat? To u nás není žádný problém

- Pořádáme pravidelné teambuildingové akce i mimo pracovní prostředí (grilování, kino, laser game a další)

- Možnost využití řady dalších benefitů (školení, relax zóna s fotbálkem, úschovna kol, sprcha, jóga aj.)

- Nejsme korporát, máme individuální přístup ke všem našim kolegům a kolegyním

Proč právě Tebe

- Vystudoval/a jsi SŠ nebo VŠ technického směru

- Máš minimálně rok praxe

- Máš základy SQL

- Máš základní zkušenosti s programováním?

- Víš co je to vývojový cyklus a „release & deploy“

- Rád bys zaváděl a nastavoval pracovní nástroje tak, aby uživatelům ještě více šetřily práci

- Nedělá ti problém komunikovat se zákazníkem a získat si jeho důvěru

- Máš schopnost řešit a analyzovat problém

- Máš dobrou organizaci práce

- Jsi zodpovědný, asertivní a máš smysl pro detail

- Rád se učíš nové věci

- Jsi technicky zdatný

- Rád pracuješ v týmu, ale zvládáš i samostatnou práci

- Máš angličtinu aspoň na komunikativní úrovni

Společnost
EASIT s.r.o.
Adresa
Škrobárenská 502/1, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EASIT s.r.o., Zuzana Pokorná
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.