Co vás čeká

Baví tě móda? Máš vkus a cit pro detail? Jsi komunikativní a vytvořit kompletní outfit pro tebe není žádný problém? Pak hledáme právě tebe! Do našeho týmu Vero Moda v OC Černý Most přijmeme kolegy a kolegyně na pozici Asistent/ka prodeje. Budeš mít možnost realizovat své komunikační schopnosti v kontaktu se zákazníky, budeš se moct podílet na vzhledu prodejny, poznáš pozadí velké nadnárodní značky a získáš přístup k nejnovějším módním kouskům. Navíc se staneš součástí pohodového a přátelského týmu:-)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Očekáváme komunikativnost, orientaci na zákazníka, příjemné vystupování, cit pro detail, dávku vkusu, pečlivost, ochotu učit se novým věcem.

Výhodou bude, pokud budete umět

Budeme rádi, když budeš ovládat angličtinu, či ruštinu alespoň na komunikativní úrovni. Předchozí praxe je také výhodou, avšak nikoli podmínkou. Rádi tě zaučíme a naučíme tě vše potřebné.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme:
- kvalitnější fixní platové ohodnocení než konkurence
- motivační bonus každý měsíc
- navýšení platu po 6. a 12. měsíci
- 13. plat
- 4 týdny dovolené
- stravenky a multisport karta

- Samozřejmostí jsou zaměstnanecké slevy na naše zboží.

Své CV prosím doplňte o svou fotografii.

Nástup možný ihned.

Společnost
BESTSELLER Stores Czech Republic s.r.o.
Adresa
Chlumecká 765/6, Praha – Černý Most
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní) nebo Ruština (Základní)
Plat
Plat: 20 950 – 23 142 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Prodej a obchod, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Bestseller Czech Republic s.r.o.