Hledáme více i méně zkušeného JAVA vývojáře/ku, který by se k nám připojil. Staneš se součástí malého “self-organized“ týmu kde budeš zodpovědný/á za návrh, vývoj a údržbu části řešení.

Na čem budeš pracovat?

Vyvíjíme cloudový IoT Middleware, mimo JAVA používáme technologie jako je Spring Framework, GIT, maven, MQTT, apod. Řešení je postaveno na základě SOA architektury, ale postupně se budeme přesouvat do světa microservices. Jinými slovy se dá říci, že na každou funkcionalitu máme jeden specializovaný modul, který splňuje MVC pattern a má vlastní repository, service a controller vrstvu. S okolím komunikuje prostřednictvím RESTful API nebo MQTT.

Jak pracujeme?

Nedávno jsme začali pracovat metodologií SCRUM, pracujeme v malých měsíčních sprintech, kdy se snažíme zákazníkovi doručit novou funkcionalitu, nicméně je zde i prostor na řešení technologických dluhů. Každý seniorní vývojář má na starosti dohled nad konkrétním modulem. To ale neznamená, že by byl na něj sám. Pracujeme jako jeden tým a snažíme se pracovat společně i napříč moduly. Všechny problémy i směřování vývoje řešíme dohromady a chceme slyšet názor každého člena týmu.

Co budeš dělat a co musíš znát?

Určitě musíš umět programovat v JAVA a musíš mít nadšení a chuť se učit. Pokud neznáš Spring a další technologie, nevadí, rádi tě je naučíme.

Ze začátku budeš pomáhat nějakému zkušenému vývojáři, dostaneš za úkol menší část modulu. Později se budeš podílet na code review a postupem času se vypracuješ k vlastnímu modulu.

Co ti můžeme nabídnout

● Velkou výzvu

● Za fér práci, fér plat

● Mladý a dynamický kolektiv

● Práci s moderními technologiemi

● Moderní kanceláře v prostorách největšího coworkingového centra na světě WeWork

● Účast týmu ve startup akcelerátoru

● Využití mentorů


Informace o pozici

Společnost
GORDIC spol. s r.o.
Adresa
Italská 1800/35, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel