V naší společnosti provozující internetové obchody s vybranými díly a doplňky pro osobní vozidla. Naše odbytiště je jak domácí, tak zahraniční trh. Přednosti vidíme ve výjimečném sortimentu, vlastní výrobě a kvalifikovanému týmu. Hlásíme se k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Jaký má být náš nový kolega/ kolegyně?
- zkušenosti s marketingem
- výborná znalost sociálních sítí a on-line marketingu
- bezchybný pravopis
- znalost Amazon, Ebay, Heureka, Zboží
- optimalizace SEO
- znalost programů (případně alternativy): Adobe PS, ID, AI, (AE), PR
- výhodou znalost Prestashop systému, úpravy a konfigurace modulů pro eshop v prestashop
- angličtina B2

Co Vás čeká?
- příprava a realizace marketingových aktivit
- správa identity značky napříč různými kanály
- zpracování analýz a monitorování úspěšnosti
- správa sociálních sítí
- práce na marketingu
- grafická příprava marketingových materiálů

Co za to?
- práci na HPP / živnostenský list
- dobré platové podmínky
- skvělý tým
- možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
- možnost prémií, stravenky, Multisport karta
- služební telefon, PC
- sick days

Společnost
Jakes Invest s.r.o.
Adresa
Radimova 2342/36, Praha – Břevnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Marketingová strategie, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Jakes Invest s.r.o., Bc. Tomáš Bartušek
608 974 609