NEXNET, a.s. poskytuje služby v oblasti prodeje a technické podpory CAD/CAM aplikací a strojírenské výroby. Nabízíme možnost připojit se k týmu zajišťujícímu technickou podporu CAD/CAM softwaru pro výrobu nábytku – návrh, vizualizace, nacenění zakázky, výroba.

CAD/CAM specialista/konzultant pro software Cabinet Vision

Vaše náplň práce?

Podle úrovně zkušeností a znalostí případně zaškolíme pro:

  • práce s CAD/CAM softwarem Cabinet Vision
  • zajištění technické prezentace pro zákazníky a návrh vhodného řešení
  • školení a konzultace pro stávající i nové zákazníky
  • zajištění technické podpory CAD/CAM softwaru
  • účast ne veletrzích, výstavách, zákaznických dnech
  • tvorba uživatelských úprav dle požadavků zákazníka
  • tvorba a úpravy postprocesorů pro CNC stroje

Co k tomu budete potřebovat?

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání technického směru nebo zkušenosti z praxe
  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • schopnost naslouchat a řešit problém
  • samostatnost, spolehlivost a časovou flexibilitu
  • ochotu učit se novým věcem
  • řidičský průkaz skupiny B
  • aktivní znalost angličtiny výhodou, minimálně pasivní
  • maximální pracovní nasazení
  • orientace na výsledek
  • zkušenost se strojírenstvím, dřevo obráběním, CAD/CAM softwary výhodou
  • pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe

Co vám nabízíme?

  • zázemí stabilní prosperující společnosti s dlouholetou působností v oblasti CAD/CAM na českém a slovenském trhu
  • různorodou a zajímavou pracovní náplň
  • příjemné pracovní prostředí a týmový kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení
  • spolupráce s odborníky na nejvyšší úrovni v oblasti CAD/CAM v rámci nejen české republiky, ale i celosvětového měřítka
  • místo výkonu práce – Morava (Kroměříž, Zlín, Brno)

Společnost
NEXNET, a.s.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technik, Technolog výroby, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

NEXNET, a.s., Věra Zapletalová
+420 733 600 045
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.