V-CON, s.r.o. - jsme rozvíjející se společnost se zázemím nadnárodní Skupiny Valbek. Práce v naší společnosti Vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech ve stavebnictví. Pro divizi Technické asistence hledáme nové posily do týmu na pozici Koordinátor s místem pracoviště v Liberci.

Projektant/ka ocelových konstrukcí

POPIS PRACOVNÍ POZICE

1) Náplň práce

- návrhy ocelových mostů, lávek a speciálních konstrukcí pro výstavbu mostů

- výkresy, 3D modely, statické výpočty

- dokumentace ocelových konstrukcí – od prvotního návrhu po výrobní dokumentaci

2) Nabízíme

- zajímavou práci při návrhu významných staveb

- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu

- podpora osobního rozvoje a možnost profesního růstu

- široká nabídka benefitního programu

- firemní akce, společná setkání, teambuildingy

- motivující finanční ohodnocení dle přístupu k zadaným úkolům, dle znalostí a zkušeností

3) Požadujeme

- SŠ vzdělání stavebního směru s maturitou nebo VŠ vzdělání stavebního směru, obory Konstrukce a dopravní stavby nebo Konstrukce pozemních staveb

- znalost výpočetních a CAD systémů

- zájem o obor stavitelství a chuť rozšiřovat své znalosti v oboru

- samostatnost i schopnost práce v týmu

- flexibilitu, komunikativnost a aktivní přístup

V naší firmě je nutná flexibilita, samostatnost a zodpovědnost, za to nabízíme zajímavou odbornou práci s patřičným ohodnocením a profesním růstem.

Společnost
VALBEK-EU, a.s.
Adresa
V olšinách 2300/75, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

NOVÁK&PARTNER, s.r.o., Jesika Kunzeová