Boels Rental je holandská společnost s čtyřicetiletými zkušenostmi, zabývající se pronájmy strojů, zařízení a nářadí pro průmysl, stavebnictví nebo individuální klienty. Je na špičce ve svém oboru na trzích v Holandsku, Belgii a Německu. V roce 2006 otevřela svoje střediska také v Rakousku, Polsku a České republice.

Vedoucí pobočky – Praha Čestlice

Hledáme do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Vedoucí pobočky.

Náplň práce:

- odpovědnost za provoz a chod pobočky

- průběžná komunikace s vedením společnosti

- vedení jednoho podřízeného

- péče o zákazníky

- osobní, telefonická a e-mailová komunikace s klienty

- zpracování a aktualizace databáze stávajících odběratelů

- klientské poradenství ohledně pronajímaného zařízení a jeho používání

- výdej, příjem a evidence pronajímaného zařízení ze skladu a na sklad, a s tím spojená administrativa.

Očekáváme:

- praxe na podobné pozici výhodou

- zkušenost s vedením menšího týmu lidí výhodou

- zkušenosti z oblasti stavebnictví, nejlépe v oblasti pronájmu stavební techniky

- znalost práce na PC, zejména MS Office

- technické dovednosti výhodou

- znalost AJ nebo NJ výhodou

- samostatnost, schopnost jednat s lidmi a týmovou spolupráci, rozhodovací schopnosti

Nabízíme:

- stabilní zázemí a výhody prosperující holandské společnosti

- rodinnou firemní atmosféru

- příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv

- odpovídající finanční ohodnocení

- možnost získání další praxe a profesních zkušeností

- firemní benefity: stravenky, sleva na půjčování firemního sortimentu, školení, MultiSport karta

- dovolená 4 týdny, po 1 odpracovaném roce dovolená 5 týdnů

- možnost kariérního růstu

- nástupu ihned, popř. dohodou

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, prosím, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Děkujeme za spolupráci.

s poznámkou:

Tímto zplnomocňuji Boels Rental k použití mých osobních údajů k administrativnímu a náborového účelu.

Více informací na stránkách: www.boels.com

Společnost
Boels Rental
Adresa
Nehvizdy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Boels Rental, Romana Juříčková
+420 730 899 239