Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s.

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

Do naší organizace hledáme vedoucí/ho pracoviště Praha, speciálního pedagoga, který se orientuje v oblasti surdopedie, vyzrálou a strukturovanou osobnost, kterou by bavilo vedení malého týmu a práce s rodinami (dospělými i dětmi) se sluchovým nebo kombinovaným postižením.

Nabízíme:

● smysluplnou práci v etablované neziskovce

● pracovní místo Praha, úvazek 1,0

● profesní podporu (supervize, vzdělávání)

● možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady

● podílet se na dalších aktivitách organizace

● finanční ohodnocení odpovídající neziskovému sektoru a praxi

● možnost čerpání homeoffice, sick days

Náplň práce:

● vedení týmu pracoviště Praha

● vedení porad

● intervizní činnost v týmu

● přímá práce s rodinami, vedení individuálních konzultací

● realizace výběrových řízení, péče o proces zaškolování

● spolupráce s vedoucí služby, podílení se na koncepci služby

● prezentace služby a aktivní účast na osvětových akcích pro veřejnost

Požadujeme:

● povinné vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., které je nutné k výkonu sociálního pracovníka

● zaměření na surdopedii a logopedii

● dobrá znalost Z. č.108/2006 Sb.

● zkušenosti v přímé práci s klienty, znalost práce s celou rodinou,

● komunikační dovednosti (umění asertivity, vést rozhovor)

● time management (realistické plánování, dodržování termínů)

● zodpovědnost, důslednost a schopnost dotahovat věci

● otevřenost, trpělivost a vstřícnost

Výhodou:

● zkušenost s problematikou sluchového postižení

● znalost českého znakového jazyka

● zkušenosti s prací s dětmi

Nástup:

● dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete profesní životopis a motivační dopis do 31. 8. 2019. Do výběrového řízení budeme uchazeče/čky zvát průběžně.

Organizace si vyhrazuje právo ve výběrovém řízení nikoho nevybrat.

Adresa
Hábova 1571/22, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Bakalářské
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s., Martina Petrová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.