Hirschmann Czech s.r.o, výrobce kabelových systémů pro automobilový průmysl,
hledá pracovníka na pozici

Vedoucí konstrukce, montáží a údržby forem

Co Vás čeká?

  • Vedení týmu odborníků v oblasti konstrukce, montáže a údržby forem pro vstřikolisy plastů.
  • Příprava personálních plánů a rozpočtů v rámci svěřeného oddělení.
  • Aktivní spolupráce s oddělením strojního obrábění a projektového řízení.
  • Komunikace a spolupráce v dané oblasti v rámci celé skupiny Hirschmann.

Co je pro Vaši práci nezbytné?

  • Technické vzdělání nebo zkušenosti v oboru konstrukce a montáže forem (nástrojů).
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí a projektovým řízením.
  • Komunikační schopnosti, přirozená autorita.
  • AJ slovem i písmem, NJ výhodou.
  • Ochota cestovat.

Co Vám nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu
  • 13. plat vyplácený kvartálně
  • placené přesčasy s příplatkem 50% nebo náhradní volno
  • 200% příplatek za státní svátek
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou nebo zdraví 2000 Kč- 7000 Kč/ rok
  • penzijní připojištění
  • jazykové kurzy na pracovišti zdarma
  • zvýhodněné telefonní tarify pro rodinné přískušníky
  • dotované obědy v naší jídelně s kantýnou a vlastní kuchyní

Společnost
Hirschmann Czech s.r.o.
Adresa
Bobrky 737, Vsetín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Auto - moto, Project Manager, Výrobní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Hirschmann Czech s.r.o., Barbora Cedidlová
571 878 093