Náplň práce:

  • Tvorba a realizace marketingové a reklamní strategie společnosti
  • Kreativní práce a možnost realizovat své nápady
  • Příprava a aktualizace propagačních materiálů společnosti (grafika, tisk)
  • Spolupráce na tvorbě reklamních předmětů
  • Správa obsahu webových stránek
  • Office management (obecné administrativní činnosti, zpracování pošty, zadávání zakázek)
  • Grafická příprava prezentací dle dodaných podkladů

Požadujeme:

  • Praxi a/nebo vzdělání v oblasti marketingu
  • Uživatelské znalosti grafických programů výhodou
  • Dobrou znalost pravopisu a stylistiky českého jazyka
  • Znalost MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Kreativní, svěží a nápadité myšlení
  • Estetické cítění
  • Schopnost efektivně komunikovat
  • Samostatnost
  • Spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v novém a příjemném pracovním prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Možnost občasné práce z domova/home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdravotní volno/sick days
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Vzdělávací kurzy a rozvoj osobnosti
  • Pohodový a přátelský kolektiv
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti

Společnost
Infinite Solution a.s.
Adresa
Štefánikova 18/25, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Infinite Solution a.s., Jana Toralová