Tax Manager

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti FMCG, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Tax manager

Co Vás čeká:

  • Celková odpovědnost za daňovou problematiku české a slovenské entity
  • Posuzování právních dokumentů a smluv z daňového hlediska
  • Monitoring daňové a související legislativy
  • Spolupráce s externími auditory
  • Odpovědnost za daňová přiznání dle platné legislativy a interních principů
  • Spolupráce s právním úsekem, účetním a controllingovým úsekem
  • Problematika transferových cen
  • Vedení týmu

Předpoklady na pozici:

  • Znalost české a slovenské daňové legislativy včetně návaznosti na evropskou legislativu, základní znalost účetnictví
  • Zkušenost z mezinárodní společnosti, mezinárodních projektů
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka - denní komunikace v mezinárodním týmu

Společnost
NO77 s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.