Portus Praha, z.ú. - Pomáháme lidem s mentálním postižením na jejich cestě k maximální možné samostatnosti.

Asistent/ka do služby Chráněné bydlení

PORTUS PRAHA, z. ú. přijme asistent/ku do služby Chráněné bydlení “Fara“ pro lidi s mentálním postižením, č. p. 74 v obci Slapy

Do naší organizace hledáme člověka, který dokáže respektovat odlišnost a věří, že každý člověk se může rozvíjet. Zvládne pracovat s lidmi ve skupině i individuálně. Je schopen týmové spolupráce a dokáže trpělivě hledat cesty k podpoře naplňování osobních i pracovních cílů klientů.

Nabízíme:

· smysluplnou práci v zavedené neziskové organizaci

· měsíční plat v rozmezí 19 000 – 20 000 Kč, od ledna 2020 navýšení základní mzdy

· práci v třísměnném provozu (možnost dávat požadavky na služby)

· pět týdnů dovolené a 4 dny bonus free days

· práci v otevřeném, přátelském kolektivu

· prostor pro kreativitu a nové myšlenky

· vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb.

· pravidelnou supervizi

· příspěvek na dopravu

Náplň práce:

· asistence při zvládání každodenních situací v životě, včetně pomoci při osobní hygieně dospělých lidí s mentálním či kombinovaným postižením

· podpora při naplňování jejich osobních cílů a představ vedoucí k osamostatňování a maximálnímu rozvoji jejich kompetencí

· tvorba a realizace individuálních plánů, vedení příslušné dokumentace

Požadujeme:

· minimálně středoškolské vzdělání

· čistý trestní rejstřík

· dobrý zdravotní stav umožňující třísměnný provoz

· pozitivní vztah k práci s lidmi s mentálním postižením

· osobní vyrovnanost a zodpovědnost

· partnerský přístup

· samostatnost a spolehlivost

· znalost práce na PC alespoň na základní úrovni

· zájem dále se vzdělávat

· schopnost pracovat v týmu

Výhodou:

· řidičský průkaz skupiny B

· dokončené nebo započaté kvalifikační vzdělání „pracovník v sociálních službách“

· práce na obdobné pozici

Předpokládaný nástup ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu zašlete strukturované CV prostřednictvím odpovědního formuláře.

Více informací najdete na www.portus.cz nebo u vedoucí služby Hany Matouškové na telefonním čísle 727 977 433.

Společnost
Portus Praha z.ú.
Adresa
Slapy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 19 000 – 20 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dopravu, Příspěvek na vzdělání, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.