Prestižní síťová reklamní agentura DDB hledá nové kolegy pro spolupráci na nejzajímavějších značkách na trhu. Skvělá parta, zajímavé projekty, velké příležitosti. Ozvěte se!
www.ddb.cz

Copywriter

Hledáme kolegu textaře!

Baví tě psát a chceš všem ukázat, co je v tobě? Rád by ses posunul ve své kariéře a máš již zkušenosti z reklamní agentury? Staň se reklamním textařem v jedné z nejlepších agentur vůbec!

Nabízíme full-time místo Copywritera. Požadujeme perfektní znalost českého, anglického a pokud možno také slovenského jazyka. Tohle může být jízda tvého života. Tak to zkus, jestli se nebojíš! Těšíme se na tvůj životopis a ukázky práce.

náplň práce:

  • tvorbu kreativních strategií a jejich rozpracování do reklamních kampaní podle kreativního briefu
  • vytváření textové stránky kampaní
  • přípravu prezentací a prezentace návrhů reklamních kampaní klientům
  • briefing tvůrců a produkce při realizaci TV a rozhlasových kampaní (spolu s
    Art Directorem a A/V producerem)
  • supervizi produkce a postprodukce televizních a rozhlasových kampaní (úpravy scénáře, herecký a hlasový casting, titulky apod.)
  • předání veškerých podkladů produkce a následné provedení textových korektur
    dodržování termínů určených Traffic Managerem
  • komunikaci s celým realizačním týmem (vč. externích spolupracovníků)

nabízíme:

  • možnost seberealizace, prostor pro zkoušení nových věcí
  • firemní benefity - stravenky, multisportka
  • firemní notebook
  • náročnou ale zajímavou a atraktivní práci v nadnárodní agentuře,
  • profesionální přístup,
  • nestandardní pracovní prostředí s uvolněnou firemní kulturou
  • pravidelná školení a tréninky,
  • mladý a zábavný kolektiv,
  • možnost osobního kariérního růstu a rozvoje zaručena.

Nastoupit k nám můžeš klidně hned. Pošli mi své CV a ukázky práce a o všem si můžeme popovídat osobně.

Společnost
DDB, a.s.
Adresa
Lomnického 1705/5, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá), Slovenština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Média, reklama a PR, Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Copywriter, Kreativec, Marketingová komunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel