Co bude Vaším denním chlebem:

  • zodpovědný za kompletní vedení závodu (cca 450 zaměstnanců- 3 směny, automotive) v souladu s cíli a strategií společnosti
  • zefektivnění a zvýšení produktivity práce
  • vedení podřízených manažerů jednotlivých oddělení
  • vedení porad, reporting
  • komunikace napříč společností, spolupráce s jednotlivými odděleními

Co budete potřebovat, abyste uspěl:

  • SŠ/VŠ ideálně s technickým zaměřením (strojírenství)
  • Zkušenosti v oblasti vedení výroby a vedení většího týmu zaměstnanců
  • Znalost strojírenských technologií
  • Komunikace v anglickém jazyce na plynulé úrovni (spolupráce se zahraničními pobočkami)
  • Osobnost leadera a manažera
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout?

  • možnost práce v zahraniční společnosti v sektoru automotive
  • využití AJ na denní bázi
  • možnost osobního a profesního růstu
  • zajímavou náplň práce s velkým potenciálem, vedení lidí
  • možnost seberealizace a uplatnění manažerských dovedností
  • možnost realizovat vlastní nápady
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • stravenky
  • docházkový bonus
  • bonus před Vánoci a před létem

Společnost
DAS Czech Republic s.r.o.
Adresa
Olomoucká 306, Hranice – Hranice I-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Auto - moto, Výrobní ředitel/manažer, Technický ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel