Ten kdo není jen pozitivní, nesnáší open space kanceláře , budovatelské řeči o tom jak udělat díru do světa, kdo má rád klid a příjemnou atmosféru starých budov poskytujících chládek v létě a teplo v zimě, kdo chce programovat i po šedesátce, kdo ví, že není třeba všechno vědět a klidně nechá proletět pár nových technologií kolem a raději šlápne na brzdu a popovídá o životě, kdo hledá jistotu stálého platu a zázemí etablované zahraniční firmy - takový kolega bude u nás spokojen.
Jsme dceřinná firma německé společnosti Betasystems AG a zabýváme se vývojem systémového softwaru pro výpočetní střediska. Našimi spokojenými zákazníky jsou firmy jako je BMW, VW, City Bank a mnoho dalších. Působíme převážně v Evropě, Americe a Asii. Současně hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici PHP programátora .

Programátor webových aplikací

Co vás čeká

Čeká Vás podpora a vývoj webových gui pro systémové administrační nástroje pomocí programovacích technik postavených na PHP a SQL.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Očekáváme zkušenosti s programováním v PHP, HTML, CSS, JavaScriptu, Angular, Node.js, XML, SQL JQuery a podobných technologií.
  • Dále požadujeme znalost anglického jazyka na komunikační úrovni (s nerodilými mluvčími) a porozumění technické dokumentaci.
  • Předpokládáme ochotu osvojit a rozšiřovat si znalosti operačních systémů Windows/Linux.
  • Schopnost samostatně řešit problémy a učit se novým věcem.

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Zkušenost s technologiemi jako PHP frameworky, OOP, jQuery, PostgreSQL, IBM DB2, Oracle.
  • Znalost operačního systému Windows Server na administrátorské úrovni.
  • Německý jazyk (není podmínkou)

Co vám můžeme nabídnout

  • Nadprůměrný příjem
  • Třináctý plat
  • Příspěvky na stravování 60 CZK na den, lahodná káva zdarma v neomezeném množství
  • Kanceláře v centru města
  • Placené kurzy angličtiny
  • Klouzavá pracovní doba
  • Po zaučení možnost práce z domova

Společnost
HORIZONT IT Services CZ s.r.o.
Adresa
Radniční 133/1, České Budějovice – České Budějovice 1
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

HORIZONT IT Services CZ s.r.o., Petr Lukáš