Nathan Peterson International s.r.o. je personálně poradenská společnost, zaměřující se na přímé vyhledávání a výběr zaměstnanců, personální a psychologické konzultace.

Poskytujeme široké portfolio služeb pro firemní klienty, od velkých korporací po střední a malé společnosti.

Naše práce se vyznačuje flexibilním přístupem k individuálním požadavkům klientů i kandidátů s důrazem na vysokou kvalitu služeb.

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Pro našeho klienta, menší českou velmi příjemnou flexibilní společnost nabízející služby v oblasti daňového poradenství, účetnictví a vedení mzdové agendy, hledáme kolegu/kolegyni na pozici Mzdový/á účetní.

Náplň práce:

  • Měsíční zpracování mzdové agendy v programu POHODA a OK Mzdy
  • Roční mzdové služby
  • Poradenství v oblasti mezd a personalistiky
  • Komunikace s klienty

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost mzdové a související daňové legislativy
  • Samostatnost, odpovědnost, proaktivita, týmový duch
  • Proklientský přístup
  • Flexibilita
  • Znalost práce na PC – Word, Excel, znalost účetního SW POHODA a OK Mzdy je vítána

Nabízíme:

  • Zajímavou, různorodou práci ve velmi příjemném, menším dynamickém kolektivu
  • Flexibilní pracovní doba, work-life balance v této společnosti není jenom fráze
  • Průběžné vzdělávání v oboru
  • 3 sick days / rok
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvky na využití sportovních, kulturních zdravotnických zařízení)
  • Možnost využití Home Office

Společnost
Nathan Peterson International s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 36 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura