Euromedia Group, a. s., patří mezi největší firmy působící na knižním trhu v České republice. Vlastní nakladatelské značky Kalibr, Ikar, Odeon, Universum, YOLI, Esence, Pragma, Laser, Brána, Listen a Pikola. Do našeho portfolia patří Knihkupectví LUXOR i knižní e-shop www.booktook.cz. Stále rosteme, a proto hledáme nové kolegy do našeho týmu. Přidejte se k nám!

Online Marketing Specialist

Pro divizi angličtiny Ventures Books, která je výhradním dovozcem anglických výukových materiálů nakladatelství Pearson a zároveň distributorem ostatních cizojazyčných nakladatelství, hledá společnost Euromedia Group, a.s. nového kolegu / novou kolegyni na pozici:

Náplň práce

· Správa firemního webu a e-shopu + spolupráce na jeho vývoji

· Správa e-mailingového nástroje včetně databáze

· Tvorba e-mailingů

· Spolupráce na tvorbě plánu online komunikace

· Tvorba a správa kampaní skrz nástroje Adwords, Sklik, Facebook Ads

· Správa zbožových srovnávačů

· Drobné grafické práce

· Sezónní činnosti v rámci „offline“ marketingových aktivit

Požadavky

· Zkušenosti s administrací e-shopu a webu

· Základní orientace v HTML

· Dobrá znalost MS Excel nebo jiných tabulkových programů

· Zkušenosti s tvorbou a správou PPC reklamy

· Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

· Znalost systémů Helios, Joomla, Virtuemart a Acymailing výhodou

· Nejdůležitější je však pozitivní přístup a chuť učit se.

Nabízíme

· Práci v přátelském týmu

· 5 týdnů dovolené, Multisport karta, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění

· Pracoviště přímo u metra B Smíchovské nádraží

· Nástup ihned nebo dohodou

Společnost
EUROMEDIA GROUP, a.s.
Adresa
Nádražní 896/30, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Marketing, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EUROMEDIA GROUP a.s.
Nádražní 896/30, 150 00 Praha 5, CZ
296 536 935