Naše společnost působí ve 3 lokalitách, jsme největší prodejce amerických luxusních vozů v České republice s více než 100 novými vozy skladem. Jsme oficiální prodejce a servisní centrum značky Dodge a RAM (lokalita Auto Outlet Morava). Dále zastupujeme prodej a servis značek: ROUSH Performance, LPG Prins, FOX Shox, BDS, Pirelli , SnugTop, Pace Edwards či Performace Accessories.

Marketingová inzerce / Grafik

Společnost Auto Outlet největší prodejce nových vozů amerických značek v ČR, hledá pro marketingový tým nového kolegu nebo kolegyni. V současnosti máme tři showroomy a v naší nabídce najdete přes 100 nových vozů. Pozice je otevřena pro lokalitu Auto Outlet Klecany, Parkerova 616, 25065 Klecany.

Pokud tě baví auta, grafika a rozumíš si trochu s IT, jsi určitě náš člověk. Vše se točí kolem nových amerických vozů, kterých je tu opravdu hodně. Naší hlavní doménou je tedy starost o inzerci vozů. Vozy fotíme, následně graficky zpracujeme a inzerujeme na stránkách. Dále tvoříme různé emailové kampaně nebo podílíme se na online kampaních. Vedle těchto aktivit jsou zde další projekty s tiskovými daty a pomáháme méně zdatným kolegům v oblasti IT.

Náplň práce

  • Fotografování nových amerických vozů
  • Zpracování fotografií, úprava a vytváření sady fotek pro následnou inzerci
  • Inzerce vozů na webové stránky a webové servery
  • Grafické práce ve Photoshop, jako bannery, tiskoviny, letáky, vizitky a jiné
  • Správa sociálních sítí Facebook a Instagram či emailových kampaní
  • Zajištění různých menších marketingových projektů a jednáni s dodavateli
  • Pomoc v oblasti IT

Požadujeme:

  • Grafické cítění a znalost práce s Photoshopem a Ilustaratorem
  • Aktivní přístup, samostatnost a týmová spolupráce
  • Orientaci v oblasti IT
  • Znalost anglického jazyka (základní)
  • Znalost problematiky automotive (výhoda nikoliv podmínka)

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou (po zapracování)
  • Zajímavé pracovní prostředí luxusních amerických vozů
  • Přátelské prostředí
  • Možnost nákupu zboží za výhodnější ceny

Do všeho tě postupně zaškolíme. Naučíme tě fotografovat vozy, připravovat sady fotografií pro inzerci nebo jak vytvářet emailové kampaně atd. Čeká nás i příprava nového webu společnosti, práce tedy bude dost a bude zajímavá. Neváhej nás prosím kontaktovat.

Místo výkonu práce: Praha – východ, Parkerova 616, Klecany

Těšíme se na naši spolupráci, tým Auto Outlet.

Společnost
AUTO OUTLET s.r.o.
Adresa
Parkerova 616, Klecany – Zdibsko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Parkerova 616, 25067 Klecany, Česká republika
+420 774 714 400