AREA MANAGER / RETAIL MANAGER- PRO TOP FASHION BRAND!

Máte rádi módu a disponujete pracovní zkušeností v retailu na vedoucí pozici? Tak zbystřete! Máme pro Vás úžasnou pracovní příležitost! Dynamickou a rozmanitou práci pro úspěšnou mezinárodní společnost, která vás bude bavit!

Bořte maloobchodní standardy a starejte se o prosperitu obchodního centra včetně vizuálního merchandisingu, propagačních aktivit, loajality zákazníků a kvality store managementu - pro TOP obchodní centrum v Praze!

Co bude Vaším úkolem:

  • Zodpovědnost za 20-30 obchodů v obchodním centru
  • Každodenní kontrola nájemníků (svěřených módních obchodů)
  • Kontrola obchodního centra a visual merchandising
  • Pravidelné schůze s nájemci (strategie, kontrola cen, plánování, stanovování cílů, podpora nájemců, zpětná vazba a podpora prodeje)
  • Sledování a stanovování KPI´s (zpracování reportů a prezentací výsledků managementu, sledování jednotlivých obchodů a jejich hodnocení, komunikace s nájemníky, udržování dobrých vztahů, podpora prodeje, plánování akcí a konzultace marketingových aktivit
  • Administrativní a účetní úkony a správa maloobchodního rozpočtu

Co má mít vhodný kandidát:

  • Perfektní komunikační a prezentační dovednosti, obchodní uvažování, strategické myšlení, analytické dovednosti a smysl pro detail
  • Předchozí zkušenosti v retailu v oblasti módy - nejlépe v obchodním centru
  • Zkušenosti s vedením 1+ maloobchodní jednotky
  • Rychlé rozhodování, předvídání a plánování výsledků do budoucna
  • Umění leadershipu - vědět, jak rozvíjet vztahy, vést a motivovat tým
  • Plynulá čeština i angličtina
  • Zdravý selský rozum, praktický přístup a umění vyjednávat

Co Vás čeká:

  • Dynamické moderní prostředí a zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Sympatický pracovní tým a přátelská atmosféra
  • Široká škála firemních benefitů a zaměstnanecké slevy v celém OC
  • Kreativita a možnost seberealizace
  • Zajímavé finanční ohodnocené + motivující bonusy a mnoho dalšího

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte ani minutu a pošlete nám své CV nebo pozici doporučte svému známému. Těšíme se na Vás! :)

Společnost
Prušák Group s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Manažer prodejního týmu, Vedoucí úseku prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Prušák Group s.r.o., Michaela Deverová